SP Separator piaskuSeparatory ropopochodnych i tłuszczuKoalescencyjne separatory ropopochodnych i tłuszczuSeparatory tłuszczuOsadniki jednopłaszczowe

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.
Kingspan Environmental Sp. z o.o.OKSYDAN Sp. z o. o.HABA RL PPHU Rafał LusinaPHU ECO-PLAST Tomasz BiałasDOMI Piotr ZielińskiSzagru Sp. z o.o.

SP Separator piasku

SP Separator piasku Firma: PWP KATOWICE Sp. z o.o.
Urządzenie służy do separowania uwodnionych mieszanin i osadów. Wychwytuje opadające cząstki i usuwa je w stanie odwodnionym. Może być stosowane na oczyszczalniach ścieków przy usuwaniu piasku z piaskowników oraz w papierniach przy usuwaniu zanieczyszczeń, takich jak piasek, metale, kora drzew. Zakres stosowania: dla przepływu ścieków ok. 1-35 l/s.

Separatory ropopochodnych i tłuszczu

Separatory ropopochodnych i tłuszczu Firma: Mall Polska Sp. z o.o.
Oferujemy Państwu separatory koalescencyjne dla substancji ropopochodnych o wielkościach od 3 l/s do 100 l/s. Ponadto odpowiedniej wielkości osadaniki. Wszystkie urządzenia wykonane są z betonu C35/45 jako zbiorniki monolityczne zgodnie z normą PN-EN 858 część 1 i oznaczone znakiem CE. Separatory typu MALLstar lub MALLcom wyposażone są w samoczynne zamknięcie na odpływie oraz wkład koalescencyjny nie podlegający wymianie i ogólnie dostępny zaraz po otwarciu włazu bez konieczności opróżniania separatora czy do niego wchodzenia.

Koalescencyjne separatory ropopochodnych i tłuszczu

Koalescencyjne separatory ropopochodnych i tłuszczu Firma: Vibro-Eco-Tech Sp. z o.o.
Urządzenia z typoszeregu separatorów V-S stosowane są do grawitacyjnej separacji i oddzielania tych frakcji zanieczyszczeń, których gęstość jest mniejsza lub większa od gęstości wody. Stosowane są przy oczyszczaniu: - ścieków deszczowych spływających z terenów utwardzonych (place postojowe, parkingi, ulice), - ścieków benzynowo - olejowych, technologicznych z przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego ze stacji paliw płynnych, myjni i warsztatów samochodowych, - ścieków z zawartością tłuszczów roślinnych i zwierzęcych pochodzących z przemysłu rolno-spożywczego, restauracji, barów itd. Wymiary, konstrukcja separatorów spełnia wymogi norm i wytycznych zawartych między innymi w normie PrPN-EN 858-1,2:2004, PrPN-EN 1825-1,2:2004, DIN 4040. ...

Separatory tłuszczu

Separatory tłuszczu Firma: Sotralentz Sp. z o.o.
Przeznaczony do odtłuszczania ścieków gospodarczych (z kuchni i łazienki) Monolityczny zbiornik z wlotem i wylotem ścieków oraz wbudowanym króćcem do podłączenia wentylacji wysokiej. Wyposażony w pokrywę włazu, przegrodę wewnętrzną i wzmocnienia. Wymaga oddzielnego wyprowadzenia z budynku ścieków gospodarczych i fekalnych. Zalecany, jeśli osadnik gnilny lub Epurbloc® znajduje się w odległości większej niż 5 m od budynku. Wymagany w przypadku gastronomii

Osadniki jednopłaszczowe

Osadniki jednopłaszczowe Firma: Sotralentz Sp. z o.o.
OSADNIKI JEDNOPŁASZCZOWE# Osadnik gnilny przeznaczony jest do wstępnego podczyszczania ścieków. Zachodzą w nim m. in. procesy dekantacji (separacji ścieków) oraz fermentacji beztlenowej. Jest to monolityczny zbiornik z urządzeniem wlotowym zakonczonym deflektorem, zasyfonowanym wylotem z otworem dekompresyjnym w górnej części oraz wbudowanym króćcem do podłączenia wentylacji wysokiej. Wyposażony jest we włazy rewizyjne z pokrywami oraz uchwyty transportowe.

Wszystkie (87) »

Separator substancji ropopochodnych

- 2016-02-03 10:21:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: na zakup separatora substancji ropopochodnych. Separator będzie obsługiwał ok 50 mb odwodnienia liniowego w stacji diagnostycznej, więc nie musi mieć dużej wydajności, ale zgodnie z przepisami musi być zamontowany.

Separator neutralizator

- 2016-02-02 09:41:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: "Separator neutralizator z polietylenu strukturalnego o pojemności 250 litrów i średnicy DN 700 mm i jednym komplecie wkładów."

Separator, osadnik

- 2016-02-02 09:26:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: - separator PSW LAMELA Q=10/100 l/s; ilość sztuk 1, - osadnik betonowy ∅ 1200mm V=1,5m3; ilość sztuk 1,

Separator tłuszczu

- 2016-01-29 11:08:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na:Separator tłuszczu pod zlew

Betonowy separator substancji ropopochodnych

- 2016-01-20 09:35:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: Betonowy separator substancji ropopochodnych. Parametry: przepływ nominalny: 10l/s średnica wewnętrzna studni Dw-1200mm wysokość ok 1800mm. pojemność części osadowej ok. 1000dm3. właz żeliwny. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.