A-Zet D.Kozera Sp. z o.o. Sp. KHydro-Vacuum S.A.Hydro-Vacuum S.A.FluidControl Sp.z o.o.FluidControl Sp.z o.o.Rafstal Sp. z o.o.

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Energooszczędne Zestawy Hydroforowe AZH

Energooszczędne Zestawy Hydroforowe AZH Firma: A-Zet D.Kozera Sp. z o.o. Sp. K
Firma A-Zet jest producentem Energooszczędnych Zestawów Hydroforowych AZH . Dzięki sprawdzonej technologii, zestawy charakteryzują się dużą niezawodnością i elastycznością pracy, ich zastosowanie w instalacji gwarantuje satysfakcję oraz w okresie eksploatacji duże oszczędności na kosztach energii, obsługi i serwisu. Najważniejsze cechy zestawów to: Energooszczędność - wynikającą z zastosowania płynnej regulacji dla każdej z pomp. Każda pompa jest uruchamiania i zatrzymywana ze zmienną prędkością obrotową co eliminuje uderzenia hydrauliczne jak i elektryczne. Zastosowane oprogramowanie umożliwia m.in. kompensowanie strat ciśnienia  przy wzroście przepływu cieczy w sieci Niezawodność      działania -      poprzez zastosowanie...

ZESTAWY HYDROFOROWE VDH

ZESTAWY HYDROFOROWE VDH Firma: FluidControl Sp.z o.o.
Zestawy hydroforowe VDH W pełni zautomatyzowane zestawy hydroforowe z pompami wielostopniowymi, pionowymi e-SV, sterowane za pomocą systemów sterujących HYDROVAR. Zestawy zawierają 1 do 8 pomp z płynną regulacją. Możliwość wykonania kaskadowo z jednym sterownikiem. Dobór urządzenia ściśle według wymagań klienta. Jesteśmy jedynym producentem zestawów VDH w Polsce na licencji Lowara Vogel Polska. Z racji posiadania dużych zasobów magazynowych jesteśmy w stanie w krótkim czasie zbudować opowiedni zestaw dla Państwa potrzeb.

Zestawy hydroforowe ZHA

Zestawy hydroforowe ZHA Firma: Hydro-Vacuum S.A.
Zastosowanie Zbierane latami doświadczenia pozwoliły na opracowanie własnego typoszeregu pomp pionowych i zastosowanie ich w zestawach hydroforowych. Zestawy hydroforowe, czyli urządzenia realizujące całkowicie bezobsługowo i automatycznie funkcje wypełniane dotychczas przez przepompownie i hydrofornie, zadomowiły się już na dobre w naszej rzeczywistości. Miejsce pomp starej generacji zajęły głównie pompy pionowe-wirowe, odśrodkowe o dużo wyższej sprawności energetycznej. Wprowadzenie przetwornicy częstotliwości (falownika) poszerzyło pole pracy pompy, w którym osiąga ona wysoką sprawność. Dalsze rozszerzenie pola pracy uzyskano dzięki wprowadzeniu kilku pomp o mniejszej wydajności zamiast jednej o dużej wydajności. Każdy układ może...

PRZEMYSLOWE ZESTAWY HYDROFOROWE / EBARA / ETEC

PRZEMYSLOWE ZESTAWY HYDROFOROWE / EBARA / ETEC Firma: F.H.U. PROGRES POMPY HYDOFORY
Zestawy hydroforowe wyposażone w jedną do 5 pomp EVM(G) połączonych równolegle, wspólne kolektory: ssący i tłoczny. Na każdej pompie zabudowany jest sterownik E-Drive zawierający falownik oraz komplet zabezpieczeń. Przeznaczone dla przemysłowych i komunalnych instalacji wodnych. Falowniki sterują pracą każdej z pomp, dając w efekcie możliwość bezstopniowej regulacji wydajności i/lub ciśnienia zestawu zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorcy na wode.    

PODNOSZENIE CIŚNIENIA / ZESTAWY / Z POJEDYŃCZĄ POMPĄ / EBARA / GP-JEXM

PODNOSZENIE CIŚNIENIA / ZESTAWY / Z POJEDYŃCZĄ POMPĄ / EBARA / GP-JEXM Firma: F.H.U. PROGRES POMPY HYDOFORY
Pompy samozasysające z korpusem ze stali nierdzewnej AISI 304, zbiornikiem przepompowym 24l oraz wyłącznikiem ciśnieniowym są w szczególności stosowane do dostarczania wody pitnej, podnoszenia ciśnienia w gospodarstwach domowych, nawadniania niewielkich ogrodów oraz ogólnie do tłoczenia czystej wody. Parametry zestawu maksymalne ciśnienie robocze - 6 barmaksymalna temperatura wody - 35 st. C zgodnie EN 60335-2-41 do użtku w gospodarstwach domowych, 60 st. C do inengo użytkumaksymalna głębokość ssania 8 m. Materiały korpus pompy, mocowanie, tarcza uszczelnienia wału - stal nierdzewna AISI 304korpus silnika aluminiumwał - stal nierdzewna AISI 303wirnik - stal nierdzewna AISI 304uszczelnienie mechaniczne wału - węgiel /...

Wszystkie (73) »

Pompa do hydroforu SM Grudziądz 2014-07-25 13:11:00

pompa do hydroforu SM Grudziądz używana ssanie 7 - 8 m tłoczenie ok 55m wydatek 50l/min silnik 1 lub3 fazy 1,5kw

Pompa ssąca 2014-07-09 16:19:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: Pompa ssaca hydrofor wydajnosc 12 tys na godz.10 bar optymalny zbiornik plus osprzet do 1500zl

Części do zestawu hydroforowego 2014-07-01 08:55:00

Gardena zestaw hydroforowy 5000/5 2szt pokrywa komory filtrujacej z uszczelkami

Wirnik do hydroforu WENDY JetW-B/800-50 2014-06-25 10:19:00

poszukuję wirnika do hydroforu WENDY JetW-B/800-50

Zbiornik hydroforowy, hydrofor 2014-06-23 14:20:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: Dostawę i montaż zbiornika hydroforowego wody użytkowej o poj. 1000 l, hydroforu wody pitnej .

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.