EV - pompy bezdławnicowe ze złączami gwintowanymi do domowych układów c.o. i c.w.u.Pompy zatapialne do ściekówPOMPY DIAGONALNEPOMPY WIELOSTOPNIOWE PIONOWE I POZIOMEPOMPY SAMOZASYSAJĄCE

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.
A-Zet D.Kozera Sp. z o.o. Sp. KHydro-Vacuum S.A.Rafstal Sp. z o.o.BELSAN Sp z o.o.PHU ECO-PLAST Tomasz BiałasINWAP Sp. z o.o.

EV - pompy bezdławnicowe ze złączami gwintowanymi do domowych układów c.o. i c.w.u.

EV - pompy bezdławnicowe ze złączami gwintowanymi do domowych układów c.o. i c.w.u. Firma: Termoclim International Trading Sp. z o.o.
Pompy cyrkulacyjne Smedegaard typoszeregu EV do układów domowych odpowiadają wysokim standardom jakości. Są idealnymi pompami obiegowymi dla nowych instalacji i dla modernizacji. Konstrukcja pomp oparta jest na przyjaznej dla środowiska modułowej koncepcji 1-2-3, z silnikiem montowanym bezpośrednio do korpusu pompy oraz z króćcami w układzie in-line. Wewnętrzna konstrukcja zawiera części ze stali nierdzewnej i solidne łożyska węglowe, zapewniające cichą pracę i długi okres użytkowania. Obudowa silnika wykonana jest z aluminium. Elektrycznie regulowane modele EV wyposażone są w dobrze widoczny, solidny 3-biegowy przełącznik prędkości, zapewniający maksimum elastyczności, zmniejszenie hałasów i zużycia energii. Pompa MiniWatt EV...

Pompy zatapialne do ścieków

Pompy zatapialne do ścieków Firma: Hydro-Vacuum S.A.
Zastosowanie Jednostopniowe agregaty zatapialne służą do pompowania wody czystej, brudnej, deszczowej, drenażowej oraz ścieków komunalnych i przemysłowych. W szczególności mają zastosowanie w pompowaniu ścieków nieoczyszczonych, w tym zawierających domieszki ciał stałych i długowłóknistych, a także cieczy zawierających powietrze i gazy. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane do pompowania szlamów surowych, zawierających osady czynne oraz szlamów gnilnych. Pompy zatapialne przeznaczone są zarówno do samodzielnej pracy, jak również w systemach np. instalacji zbiornikowych przepompowni cieczy. Przeznaczenie i zakres zastosowania przepompowniach ścieków gospodarczych i przemysłowych, w oczyszczalniach ścieków, jako agregaty...

POMPY DIAGONALNE

POMPY DIAGONALNE Firma: Rafstal Sp. z o.o.
Pompy diagonalne pionowe jedno- lub wielostopniowe oraz pompy diagonalne zatapialne są produkowane w różnych odmianach adekwatnych do miejsca zabudowy. W zależności od wykonania konstrukcyjnego i materiałowego pompy diagonalne mogą przelewać wodę czystą, przemysłową, deszczową zawierającą niewielkie ilości zanieczyszczeń. Charakteryzują się one dużą wydajnością przy stosunkowo niewielkich wysokościach podnoszenia, co pozwala na ich zastosowanie w pompowniach wodociągowych i przemysłowych, ale też w powierzchniowych ujęciach wodnych oraz w energetyce jako pompy wody chłodzącej.

POMPY WIELOSTOPNIOWE PIONOWE I POZIOME

POMPY WIELOSTOPNIOWE PIONOWE I POZIOME Firma: Rafstal Sp. z o.o.
Pompy wielostopniowe są stosowane do pompowania wody czystej, uzdatnionej, przemysłowej, kotłowej oraz wód zawierających umiarkowane ilości zanieczyszczeń stałych. Wykorzystywane są w instalacjach wodociągowych, ciśnieniowych, przemysłowych, klimatyzacyjnych, urządzeń myjących, nawadniających, zraszających, zasilających. Znajdują również szerokie zastosowanie w myjniach samochodowych, kolejowych, do mycia sit w przemyśle papierniczym i cukrowniczym, do zasilania wytwornic pary w przemyśle spożywczym, do baterii inżektorów, wody amoniakalnej w przemyśle koksowniczym.

POMPY SAMOZASYSAJĄCE

POMPY SAMOZASYSAJĄCE Firma: Rafstal Sp. z o.o.
Pompy samozasysające krążeniowe służą do pompowania cieczy w zakresie odporności korozyjnej materiałów użytych do ich budowy. Zasysają samoczynnie, nie trzeba więc zalewać przewodu ssącego cieczą. W zależności od wykonania materiałowego i konstrukcyjnego pompy te mogą służyć do pompowania np. benzyn, olejów opałowych, mieszaniny skroplonego propanu z butanem bez udziału fazy gazowej. Stosuje się je w zaopatrzeniu w wodę ze studni lub zbiorników, automatach wodociągowych, instalacjach wodociągowych i przemysłowych, zakładach petro- i chemicznych, terminalach nalewczych, stacjach LPG.

Wszystkie (45) »

Pompownia kontenerowa

- 2015-03-18 16:23:00

Uprzejmie proszę o ofertę cenową na pompownie kontenerową dla ofertowanej przez naszą firmę inwestycji pn. „Hala produkcyjno – magazynowa z częścią biurowo-socjalną wraz z niezbędną infrastrukturą" W załączeniu wysyłamy rysunek pomocniczy i opis.

Przepompownia ścieków

- 2015-03-18 08:16:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: przepompownia ścieków dla zespołu 8 mieszkań M4 , Qmax godz = 0,8 m3/h, q max = 0,23 dm3/sek, wysokość podnoszenia do 20 msw, jedno- i dwupompową (jedna pracuje + rezerwa). z rozdrabniaczem Materiał studni - bez znaczenia.

Przepompownia do nieczystości

- 2015-02-13 09:49:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: urządzenie pozwalające przepompować nieczystości z budynku położonego 3 m poniżej poziomu studzienki kanalizacyjnej na odległość 40 mb

Pompownia ścieków podposadzkowych ( pilne)

- 2015-01-26 13:56:00

Szanowni Państwo, Proszę o wycenę dostawy pompowni ścieków podposadzkowych o parametrach: wydajność max. 780 l/min. wysokość podnoszenia max. 6 m dwie pompy do 2 kW Dokumentacja w załączeniu. Termin dostawy najpóźniej do 06.02.2015 r. O ofertę proszę PILNIE ! z rysunkiem posadowienia

Zestaw wielopompowy

- 2015-01-26 10:27:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: zestaw wielopompowy do ponoszenia ciśnienia wody w bloku na górnych piętrach . Dane: wysokość podnoszenia - 24m wydajność dla 56 osób woda bytowa bez hydrantów firma wilo firma grunfos

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.