OKSYDAN Sp. z o. o.MILTOM-EKO Sp. z o.o. Zbiorniki dla rolnictwa, przemysłu, ochrony środowiska, biogazownieMarie-polyesterBrawotec Watersystems sp. z o.o.Brawotec Watersystems sp. z o.o.Szagru Sp. z o.o.

Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

Jeśli szukasz produktu/usługi:

 1. Skorzystaj z bezpłatnego mechanizmu i złóż zapytanie ofertowe za pomocą naszego formularza.
  • Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
  • Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
   Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
  • Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”
 2. Operator xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie z prośbą o ofertę.
 3. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt/usługę.

Zbiorniki retencyjne

Zbiorniki retencyjne Firma: OKSYDAN Sp. z o. o.
Zbiorniki OKSYD-ZR w systemie HC TC przeznaczone są do stosowania w zewnętrznych bezciśnieniowych układach kanalizacyjnych montowanych w gruncie. Mogą być stosowane w pasach jezdnych, oraz zabudowane w terenach objętych szkodami górniczymi kat. I-IV. Zbiorniki OKSYD-ZR można stosować dla wszystkich klas obciążeń dróg kołowych i kolejowych - w przypadku linii kolejowych do prędkości poruszającego się taboru szynowego V BUDOWA ZBIORNIKÓW Wykonane są ze stalowych spiralnie karbowanych rur pokrytych obustronnie warstwą polimeru TrenchCoating zgodnie z ASTM A 742, ASTM D 149, ASTM D 543, ASTM D 882, ASTM D 903, ASTM D 1005, ASTM D 1308, ASTM D 1922 REV A, ASTM D 2240, ASTM D 2247, ASTM D 3361, co znacznie podnosi odporność antykorozyjną....

Zbiorniki hydroforowe ocynkowane od 100 do 6000 litrów

Zbiorniki hydroforowe ocynkowane od 100 do 6000 litrów Firma: EURO-TERM
Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zasobniki ciepłej wody ZCW od 100 do 30000 litrów i więcej

Zasobniki ciepłej wody ZCW od 100 do 30000 litrów i więcej Firma: EURO-TERM
Zasobniki ciepłej wody ZCW Informacja ogólna Urządzenie jest stałym zbiornikiem ciśnieniowym zostało zaprojektowane i wykonane o racjonalną praktykę inżynierską stosowaną w Polsce dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania. Urządzenia nie są oznakowane znakiem CE Zbiornik należy eksploatować zgodnie z jego przeznaczeniem przy parametrach roboczych podanych przez Wytwórcę. Przeznaczenie: Zbiornik przeznaczony do gromadzenia ciepłej wody użytkowej wykonane w wersji ocynkowanej, nierdzewnej, emaliowanej lub malowanej epoksydowo.Zbiorniki posiadają Atest PZH dla wody użytkowej.Mogą być również stosowane w instalacji klimatyzacyjnej, przeznaczony do współpracy z agregatami klimatyzacyjnymi. Opis budowy : Konstrukcję zbiornika...

Clearo Line 2200,4000,5300,7000 litrów

Clearo Line 2200,4000,5300,7000 litrów Firma: Brawotec Watersystems sp. z o.o.
Jeden z najlepszych dostepnych na rynku zbiorników polietylenowych. Bardzo wytrzymały, odporny na trudne warunki gruntowe. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz dopuszczenia Certyfikowana cała linia produktów z serii Clearo Line. Idealny do zastosowania jako zbiornik na deszczówkę, jako osadnik gnilny czy zbiornik do przydomowej oczyszczalni ścieków. Dodatkowo każdy ze zbiorników wyposażony jest w :  1) pokrywę polietylenową 2) komplet uszczelek wargowych Każdy zbiornik wyprodukowany jest w Niemczech co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Producent udziela 25 Lat Gwarancji materiałowej.

ZBIORNIKI-SZAMBA-OSADNIKI GNILNE-SYSTEMY DO MAGAZYNOWANIA WODY DESZCZOWEJ

ZBIORNIKI-SZAMBA-OSADNIKI GNILNE-SYSTEMY DO MAGAZYNOWANIA WODY DESZCZOWEJ Firma: Brawotec Watersystems sp. z o.o.
Firma Brawotec Watersystems http://www.brawotec.pl specjalizuje się w sprzedaży zbiorników i akcesoriów do przydomowych oczyszczalni ścieków. Towary dostępne w ofercie produkowane są w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania, potwierdzoną atestem Instytutu Badawczego Gospodarki Ściekowej PIA - Prüfinstitut für Abwassertechnik GmbH w Aachen. Zbiorniki oferowane przez Firmę "Brawotec Watersystems" to gwarancja najwyższej niemieckiej jakości wykonania potwierdzonej DIN EN ISO 9001. 100% szczelność i trwałość potwierdzona przez NIEMIECI INSTYTUT BADAWCZY GOSPODARKI ŚĆIEKOWEJ zapewniają długotrwałe i bezporoblemowe użytkowanie. Dodatkowo każdy ze zbiorników wyposażony jest w szereg innowacyjnych rozwiązań zapewniających...

Wszystkie (239) »

Szambo plastikowe 2014-07-22 10:32:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: szambo plastikowe 5m3

Zbiornik na wodę pitną 2014-07-21 11:29:00

Zbiornik na wodę pitną od 1 do 10 mtr sześciennych. Naziemne i podziemne. Ceny + koszt dostawy Sucha Huta woj. Pomorskie

Zbiornik plastikowy 2014-07-21 11:19:00

Szanowni Państwo, Proszę przygotować oferte na zbiornik plastikowy/może być używany/o poj.2000 do 2500 ltr. Proszę o cene transport, ewentualnie montaż. pozdrawiam.

Zbiornik na wodę pitną 2014-07-18 13:40:00

Poszukuje zbiornika o pojemności 1000 litrów woda pitna, najlepiej z okolic Lidzbark Warmiński

Zbiornik plastikowy 2014-07-17 13:19:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: zbiornik plastikowy do domku holenderskiego użytkowanego 2-3 miesięcy w roku przez 4-6osoby. Prosze podac cene i koszty instalacji.Pilne.

Tel. 12 432 52 00

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: biuro@xtech.pl.
xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.