Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-07-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-14

DomoVita - oto pierwsza polska marka wody z kranu

DomoVita ma swoje własne logo
DomoVita ma swoje własne logo

Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wraz z krakowską agencją DEMO Effective Launching stworzyły pierwszą w Polsce markę wody z kranu DomoVita. W ten sposób wodociągi chcą zachęcić mieszkańców Otwocka do picia wody z kranu.

DomoVita ma swoje logo i jest promowana kampanią reklamową. Główny cel projektu jest jednak edukacyjny, nie biznesowy. Ma on skłonić konsumentów do picia jak największej ilości wody, w dalszej kolejności zaś uświadamiać, że woda z kranu - zwłaszcza w większych miastach - jest równie dobra albo lepsza od wody butelkowanej.

"Docelowo chcielibyśmy, żeby pod marką DomoVita kryły się wszystkie wodociągi dystrybuujące wodę głębinową - mówi Jacek Sadowski, szef Demo Effective Launching. To warunek „korzystania" z brandu. Cel jest prosty, tworzenie marki i realizowanie dla niej kampanii lokalnie przynosić będzie lokalne efekty. Tymczasem, jeżeli będziemy zrzeszać wiele wodociągów pod wspólnym brandem DomoVita, będą oni mogli wspólnie uczestniczyć w ogólnopolskich działaniach reklamowych, jak np.: kampanii reklamowej, a w efekcie wspólnie czerpać z niej korzyści."

Tylko co ósmy Polak wodę butelkowaną wymienia na wodę z miejskiego ujęcia. Polacy nie chcą jej pić z obawy przed jej niepewnym składem. Jeżeli już decydujemy się na szklankę "kranówki" to zwykle wodę wcześniej gotujemy, pozbywając się tego, co w niej najcenniejsze.

"Niewielu wie - podkreśla Mieczysław Kostyra, prezes otwockich wodociągów - że nasza woda ma właściwości wody źródlanej, a jej walory potwierdzają restrykcyjne normy jakości i bezpieczeństwa żywności ISO 22000.2005. Może być więc doskonałym zamiennikiem wody butelkowanej."

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
teraz-srodowisko.pl, portalkomunalny.pl, portalsamorzadowy.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe