Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-10-29   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-29

GPW uruchomiło własną samochodową stację diagnostyczną

Stację otwarto w zmodernizowanej bazie samochodowej GPW
Stację otwarto w zmodernizowanej bazie samochodowej GPW

W bazie samochodowej Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągowe w Piekarach Śląskich przy ulicy Rozalki 1 uruchomiono nowoczesną ogólnodostępną samochodową stację diagnostyczną. Stacja jest otwarta dla wszystkich chętnych. Można w niej dokonać przeglądu zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, specjalnych, jak i autobusów.

Otwierając stację diagnostyczną GPW wcale nie wkracza na nowy dla siebie obszar działań. Trzeba zaznaczyć, że spółka posiada czterdziestoletnie doświadczenie w dziedzinie przeglądów technicznych pojazdów.

W zmodernizowanych pomieszczeniach ze specjalistycznym sprzętem można skorzystać z pełnej gamy badań technicznych i profesjonalnych przeglądów rejestracyjnych wszystkich typów pojazdów. Wykonują je diagności z wysokimi kwalifikacjami. Jakość ich pracy jest potwierdzona patronatem Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Stacja oferuje m.in. kontrolę luzów w elementach zawieszenia i układu kierowniczego, kontrolę geometrii kół, analizę spalin silników o zapłonie iskrowym, pomiar zadymienia spalin silników z zapłonem samoczynnym, kontrolę prawidłowości działania amortyzatorów, pomiar poziomu hałasu zewnętrznego pojazdu na postoju czy sprawdzanie i ustawianie świateł.

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
gpw.katowice.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe