Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-04-04   |  Ostatnia aktualizacja: 2018-04-04
MENC INOX 20 nowa pompa od Mencarelli

Najmniejsza pompa serii Menc-INOX

Mencarelli MENC-INOX 20
Mencarelli MENC-INOX 20

Gama produktów Mencarelli powiększa się o nowy model pompy. Pompa Menc-INOX 20 to najnowszy model pompy, który uzupełnia serię produktów serii Pompy serii Menc-INOX. Dotychczas w ofercie producenta brakowało pompy o małej wydajności wykonanej ze stali nierdzewnej AISI 304.

Premiera nowego produktu odbyła się podczas międzynardowych targów Wina i Maszyn Rozlewniczych SIMEI w Mediolanie.Premiera

Model Menc-INOX 20 to najmniejsza wersja pompy z 1'calowymi króćcami, wyposażona w silniki o mocy od 0,25 kW do 0,55 kW i maksymalnej wydajności do 60 L/min. Pompa ma zdolność zassysania medium do 5 metrów, bez konieczności wcześniejszego zalania pompy. Podobnie jak w pozostałych pompach serii Menc-INOX, tak i w tym modelu, elastyczny wirnik pompy wykonany jest z nietoksycznego NBR lub gumy EPDM.

Menc-INOX 20 przeznaczona jest do pracy w aplikacjach, gdzie zachodzi konieczność tłoczenia cieczy lepkich i gęstych, także zawierających cząstki stałe np. oleje, plaktyfikatory, lateks, gliceryna.

W zależności od potrzeb, pompa Menc-INOX 20 dostarczana jest na wózku lub bez.

 

MENCARELLI POMPE VALVOLE SRL - włoski producent pomp ze stali nierdzewnej. Firma od lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odśrodkowych samossących pomp, stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Produkty Mencarelli znajdują się w stałej ofercie EKOPOMP. Dystrybutor zdecydował się na wprowadzenie pomp Mencarelli do swej oferty w 2015 roku.

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
EKOPOMP