Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-07-28   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-28

Polscy wodociągowcy spotkali się z macedońskimi

Spotkanie w Polsce odbyło się w ramach unijnego projektu
Spotkanie w Polsce odbyło się w ramach unijnego projektu

12 lipca w warszawskim hotelu Novotel odbyło się spotkanie przedstawicieli branży wodociągowo-kanalizacyjnej z Polski i Macedonii. Była to część realizacji macedońskiego projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej "Reforma sektora wodnego na poziomie centralnym".

Do Polski przyjechało czterech przedstawicieli Ministerstwa Środowiska Macedonii (Departamentu Współpracy z UE i Departamentu Zasobów Wodnych) oraz osoby reprezentujące regionalne przedsiębiorstwa wodociągów.

Uczestnicy spotkania oraz jego organizatorzy ocenili spotkanie ze stroną polską, z Ekspertem Izby Romanem Wiertelakiem bardzo pozytywnie mówiąc, iż „mieli okazję spotkać się z osobą o wysokiej kulturze osobistej, jak również świetnym specjalistą. Przyjemnością jest współpraca z tak profesjonalnymi osobami z branży."

Realizowany przez stronę macedońską unijny projekt ma na celu zapoznanie się przez Macedończyków ze stosowanymi w krajach Unii Europejskiej rozwiązaniami, regulacjami prawnymi, zasadami taryfowania opłat za usługi wodne oraz innymi kluczowymi kwestiami związanymi z branżą wod-kan. Delegacja macedońska podczas pobytu w Polsce spotkała się z przedstawicielami Ministerstwa Środowiska, wysłuchała prezentacji eksperta Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie" Romana Wiertelaka; odwiedziła Wodociągi w Radomiu i w Warszawie oraz zwiedziła Warszawskie Filtry.

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
igwp.org.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe