Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-08-29   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-29

Pożegnanie lata z „Wodną Krainą Zabawy”

Przymorze Wielkie
Przymorze Wielkie

Na pożegnanie lata „Wodna Kraina Zabawy" Saur Neptun Gdańsk zaprasza w swoje progi! Tym razem wodne miasteczko będzie można znaleźć w parku im. R. Reagana na Przymorzu w okolicach ul. Dąbrowszczaków. Zabawa rozpocznie się 2 września (sobota) o godz. 10.00, a skończy ok. godz. 16.00.

To już ostatni tegoroczny festyn w ramach cyklu Wodna Kraina Zabawy. Poprzednie, we wszystkie czerwcowe weekendy, odbyły się w dzielnicach Zaspa, Orunia, Chełm i Siedlce. Bawiło się na nich blisko 10 000 gdańszczan (!).

Festyn na Przymorzu trzeba odwiedzić, bo wszystkie atrakcje w wodnym miasteczku są darmowe. Na wszystkich, którzy 2 września pożegnają lato z SNG, czekają: karuzela, dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód, przejażdżki quadami, basen z łódkami, mega chińczyk, kreatywne zabawy z wodą, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami.

- W 2017 Saur Neptun Gdańsk obchodzi 25-lecie istnienia, dlatego tegoroczne festyny są dla nas szczególne. Poprzez zabawę promujemy picie wody z kranu oraz jej oszczędzanie w warunkach domowych – podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. – Nasze imprezy mają już swoją markę, i rzeszę stałych fanów, ale zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na zakończenie wakacji!

W Wodnym Miasteczku oprócz sprawdzonych i lubianych atrakcji SNG przygotowało w tym roku nowości.

- Są to karuzela łańcuchowa, escape room, basen z łódkami, plenerowa gra w mega chińczyka, mega darts, stoisko z tatuażami z henny, kreatywne stoisko balonowe – wylicza Jacek Kieloch, wiceprezes Saur Neptun Gdańsk.

Na terenie wodnego miasteczka znajdzie się także namiot eksperymentów, w którym będzie się można przekonać, jakie właściwości ma woda. Dzieci zamienią się w budowniczych sieci wodociągowej. Podczas festynu można też pomalować buzię, skosztować waty cukrowej i popcornu.

Na aktywnych czeka także kącik sportowy i ulubiona atrakcja: tor z quadami! Z dziećmi będzie się bawiła maskotka SNG - czyli Lolek Kranicki. Zostanie też rozegrana rodzinna mini – gra miejska. Na specjalnym stoisku pojawi się pyszna i orzeźwiająca woda z kranu. Uczestnicy festynu zostaną zaproszeni do przeprowadzenia tzw. ślepego testu wody – zmierzając się z zadaniem rozróżnienia kranówki od wody butelkowanej. Dla uczestników zabaw przygotowano nagrody – całe morze nagród. Zapraszamy więc serdecznie. Pożegnajmy lato z przytupem!

(gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
„Saur Neptun Gdańsk” S.A.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe