Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-07-06   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06

Sądecki saturator trafił do telewizji

Materiał filmowy o saturatorze trwał w Teleexpresie dokładnie 17 sekund
Materiał filmowy o saturatorze trwał w Teleexpresie dokładnie 17 sekund

Na rynku Nowego Sącza pojawił się budzący wspomnienia czasów PRL saturator. Jest to pomysł sądeckich wodociągów na promocję tamtejszej kranówki, która serwowana jest wszystkim spragnionym przechodniom. O sądeckim saturatorze postanowił nawet opowiedzieć Teleexpres, robiąc tym samym sądeckiej spółce darmową reklamę.

"Młodzi nie wiedzą, o co chodzi - mówił prezenter Teleexpresu na antenie - ale ci przeżywający druga młodość na pewno się uśmiechną, widząc ten sprzęt. Saturator stanął na rynku Nowego Sącza i w asyście pięknych dam za darmo gasi pragnienie „wodą rurzaną", czyli prosto z rur. Łyk wody dla ochłody serwują w ten sposób Sadeckie Wodociągi. Komu do Sącza za daleko, pozostaje odkurzyć syfon."

Na pomysł akcji z saturatorem wpadł sam prezes wodociągów Janusz Adamek podczas targów sprzętu wodno-kanalizacyjnego, gdzie jedna z firm prezentowała stylizowany na czasy PRL-u saturator. Jak zapewnia, serwowana na rynku woda nie ma nic wspólnego ze spożywaną z niedomytych szklanek „gruźliczanką".

"Na nasze szczęście - żartuje Adamek - w Teleekspresie nie było odwołania do tej funkcjonującej za PRL-u złośliwej nazwy. A nasza lekko gazowana woda jest najlepszej jakości. Można ją wypić z sokiem malinowym. Podawana jest nie w szklankach, ale w jednorazowych, plastikowych kubeczkach."

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
sadeczanin.info

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe