Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia i złóż zapytanie ofertowe za pomocą tego formularza*.

MY ROZEŚLEMY TWOJE ZAPYTANIE

Operator systemu zapytań dobierze odpowiednich dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie.

DOSTAWCY PRZEDSTAWIĄ CI OFERTĘ

Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając ofertę na poszukiwany produkt lub usługę.

(*) Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”

SYSTEM ZDALNEGO ODCZYTU WODOMIERZY LIBRARS - WODOMIERZE ETW/ECO

System zdalnego odczytu wodomierzy LibraRS - wodomierze ETW/ECO

Firma: SAN-EKO PHU Sławomir Fugiel

Aplikacja mobilna LibraRS Aplikacja mobilna LibraRS służy inkasentowi do wykonywania odczytów w terenie do bezpośredniej interpretacji uzyskanych wyników. Dzięki przejrzystemu systemowi kontroli dostarczonych lokalizacji, natychmiastowo otrzymujemy informację, które liczniki zostały już odczytane a które jeszcze nie, co znacznie przyspiesza realizację odczytu oraz zapewnia płynność poruszania się w terenie. Ponadto po zakończeniu zadania inkasent ma możliwość przesłania uzyskanych wyników do portalu w celu ich dalszego wykorzystania. Funkcjonalność systemu Bieżące oraz historyczne stany wodomierzy z ostatnich 12 miesięcy. Generowanie raportów z profilu użytkownika, trasy odczytowej itp. Ewidencja alarmów powstałych u użytkownika z ostatnich 12 miesięcy w tym: - Alarm o wycieku oraz ilości dni, w których wystąpił; - Alarm o przepływie wstecznym; - Alarm o demontażu modułu radiowego; - Alarm o obecności pola magnetycznego w okolicy wodomierza; - Alarm o niskim stanie baterii. Terminal odczytowy: W skład zestawu odczytowego wchodzą: tablet z systemem operacyjnym Android, skaner radiowy SWGP, głowica konfiguracyjna oraz komplet anten, umożliwiający odczyt danych w systemie walk by oraz drive by. Wykorzystując wysoką moc obliczeniową współczesnych urządzeń, możliwe jest wykonywanie jednorazowo ponad 5000 odczytów. Ergonomiczne i trwałe wykończenie całego zestawu zapewnia komfortową pracę każdemu użytkownikowi. Moduł radiowy FLOWIS + Moduł radiowy FLOWIS + przeznaczony jest do montażu bezpośrednio na liczydle wodomierzy ETW ECO. Zbiera i przetwarza impulsy odbierane z urządzenia pomiarowego oraz przesyła je do systemu zdalnego odczyt Zasada zliczania impulsów oparta jest na zjawisku zakłócania pola elektromagnetycznego wytworzonego przez dwie cewki, umiejscowione bezpośrednio nad metaliczną wskazówką wodomierza. System ten rozpoznaje kierunek przepływu wody, oraz w odróżnieniu od systemów optycznych, jest całkowicie odporny na działanie wilgoci i kurzu.        

MWN WODOMIERZE PRZEMYSŁOWE ŚRUBOWE

MWN wodomierze przemysłowe śrubowe

Firma: SAN-EKO PHU Sławomir Fugiel

wodomierz Nubis jest śrubowym, suchobieżnym wodomierzem typu Woltman, z poziomą osią wirnika, równoległą do przewodów wodociągowych. Wodomierze Nubis charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjno-technologicznymi, dzięki którym są trwałe oraz doskonale sprawdzają się we współpracy z nadajnikami impulsowymi i systemami zdalnego odczytu. ZASTOSOWANIE Wodomierze przeznaczone są do przemysłowego pomiaru zużycia wody zimnej o temperaturze do 30°C i wody gorącej o temperaturze do 130°C, przy względnie stałych i dużych strumieniach objętości. Konstrukcja wodomierza umożliwia jego zabudowę w instalacjach wodociągowych poziomych (H), pionowych (V) i skośnych, z liczydłem skierowanym ku górze, na bok, względnie w położeniach pośrednich H-V. Opcjonalnie wodomierz dostępny jest w wersji przeznaczonej do wody zdemineralizowanej dla DN40- 150 (woda zimna i ciepła) CECHY SZCZEGÓLNE WODOMIERZA -Odporność na działanie zewnętrznego pola magnetycznego, zgodnie z EN 14154-3 -Niski próg rozruchu -Szeroki zakres pomiarowy -Łatwość odczytu przez dowolne ustawienie liczydła, obrotowo osadzonego w osłonie z pokrywką -Budowa modułowa -Wyjmowana wstawka pomiarowa -Sprzęgło magnetyczne

DOMAQUA® M - JEDNOSTRUMIENIOWY WODOMIERZ MECHANICZNY

domaqua® m - jednostrumieniowy wodomierz mechaniczny

Firma: ista Polska Sp. z o. o.

domaqua® m jest jednostrumieniowym wodomierzem mechanicznym ze sprzęgłem magnetycznym, może zostać wyposażony w: moduł pamięci, moduł radiowej transmisji danych, moduł M-Bus lub wyjście impulsowe. Rozbudowa wodomierza może nastąpić w dowolnym momencie eksploatacji. wodomierz domaqua® m wyposażony jest w suchą komorę licznika co gwarantuje dużą dokładność pomiarów i niezawodność działania. Wodomierz ten stosowany jest najczęściej w mieszkaniach i domach.

WSZYSTKIE (40) »

Wodomierze - 2017-11-15 09:57:00

Dzień dobry. Proszę o przygotowanie oferty na wodomierze. Typ: - wodomierz JS90-2,5 NK-10imp./litr (QN-2,5M3/H ; DN15 do ciepłej wody; z nadajnikiem impulsów NK; ze śrubunkami DN 15; PN16) - wodomierz JS90-4,0 NK-10imp;QN-4,0M3/H ; DN20 do ciepłej wody; z nadajnikiem impulsów NK; ze ...

Wodomierze - 2017-11-09 13:25:00

Szanowni Państwo, Proszę o przygotowanie oferty na: wodomierze 3/4" z nakładkami do odczytu elektronicznego i bez. (zapotrzebowanie min 200szt, docelowo stała współpraca na rok 2018 i kolejne lata)

Wodomierz śrubowy, przepustnica, zasuwa - 2017-10-26 08:23:00

Proszę o przygotowanie oferty na: Wodomierz śrubowy MZ80 , przepustnica zwrotna nr kat 497 BRd, zasuwa kołnierzowa krótka DN 80 - DOMEX Nr kat. 101a.