Gratuluję skuteczności.
Dziękuję za pomoc w nawiązaniu kontaktów.

Jerzy Trafas P.U.P. MOBEL OASE Sp. z o.o.

Za Państwa pośrednictwem załatwiłem PILNĄ sprawę z nowym kontrahentem i obie strony są zadowolone.

Alfred Stuglik ELEKTROBUDOWA S.A.

ZŁÓŻ ZAPYTANIE

Skorzystaj z bezpłatnego narzędzia i złóż zapytanie ofertowe za pomocą tego formularza*.

MY ROZEŚLEMY TWOJE ZAPYTANIE

Operator systemu zapytań dobierze odpowiednich dostawców i roześle do nich Twoje zapytanie.

DOSTAWCY PRZEDSTAWIĄ CI OFERTĘ

Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie, skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając ofertę na poszukiwany produkt lub usługę.

(*) Możliwie dokładnie opisz czego poszukujesz. Każda dodatkowa informacja np. zawierająca pożądane parametry produktu, jego zastosowanie, termin dostawy może ułatwić ofertowanie dostawcom.
Dokładnie wypełnij pola z danymi kontaktowymi. Upewnij się, że podałeś właściwy numer telefonu, adres e-mail.
Ułatwi to dostawcom kontakt z Tobą w procesie ofertowania.
Jeżeli zależy Ci na szybkiej obsłudze zapytania wypełnij pole „termin ważności”

PRZEŁĄCZNIKI PŁYWAKOWE

Przełączniki pływakowe

Firma: LOVATO ELECTRIC Sp. z o.o.

LOVATO Electric z przyjemnością informuje, iż oferta urządzeń do kontroli poziomu została powiększona o przełączniki pływakowe. Przełączniki pływakowe wykorzystuje się do wykrywania poziomu płynów w różnych zbiornikach. Przełącznik pływakowy może uruchamiać pompę, wskazywać poziom lub sygnalizować sytuację alarmową. Najpopularniejszą aplikacją, w której stosuje się przełączniki, jest uruchamianie pompy opróżniającej zbiornik, gdy wykryty przez przełącznik poziom osiągnie maksimum, do momentu, gdy poziom płynu zostanie zredukowany, co spowoduje wyłączenie pompy. Oferta opiera się na dwóch wersjach: - wykonania do wody czystej i szarej (dostępne z przewodem wykonanym z PVC lub Neoprenu) - wykonania do ścieków (dostępne z przewodem wykonanym z Neoprenu).

WYŁĄCZNIK PŁYWAKOWY

Wyłącznik pływakowy

Firma: PompArt Sp. z o.o.

Firma POMPART umieściła w swojej ofercie wyłączniki pływakowe (regulatory poziomu) firmy MAC3. Są to urządzenia służące do regulacji poziomu cieczy, umożliwiające automatyczne załączanie lub wyłączanie urządzenia sterującego np. jej dopływem. Wyłączniki pływakowe znajdują zastosowanie przede wszystkim jako podzespół pomp, a także w elektrycznie sterowanych alarmach itp. Za pomocą wyłączników pływakowych wykrywany i sygnalizowany jest poziom cieczy np. wody zwykłej lub morskiej, nisko stężonych kwasów i zasad, olejów, ścieków, szlamu. Ich pracy nie zakłócają zafalowania powierzchni cieczy (nie większe niż 35% jej poziomu). Przeszkody nie stanowi również trudne środowisko ścieków. Zawdzięczają to swojemu specjalnemu kształtowi pozbawionego jakichkolwiek krawędzi oraz podwójnemu zabezpieczeniu przed dostaniem się cieczy do wewnątrz. Dzięki temu regulatory MAC 3 działają długo i bez zakłóceń. Mogą być również stosowane jako bezpośredni sterownik pompy jednofazowej o mocy do 0,75 [kW]. Do wyłącznika pływakowego może być także dołączany ciężarek balastowy. Reguluje on różnicę poziomów cieczy w ten sposób, że wraz ze wzrostem odległości obciążnika od pływaka (przy czym minimum stanowi 15 cm), zwiększa się zakres regulacji poziomów (przy minimalnym zakresie wynoszącym 25 cm).

ODWADNIACZE PŁYWAKOWE TERMOSTATYCZNE ARMSTRONG

Odwadniacze pływakowe termostatyczne Armstrong

Firma: INTROL sp. z o.o.

Odwadniacze pływakowe termostatyczne Armstrong zapewniają wysoki poziom odprowadzania powietrza oraz  usuwania kondensatu, co sprawia iż są odpowiednie dla systemów przemysłowych i HVAC. Odwadniacz pływakowy termostatyczny jest mechanicznym odwadniaczem, który działa zarówno dzięki gęstości jak i temperaturze. Zawór odwadniacze opiera się na zasadzie gęstości: dźwignia łącząca pływak odwadniaczu z zaworem i gniazdem. Kiedy kondensat osiąga określony poziom w odwadniaczu pływak podnosi się i otwiera wylot osuszając kondensat. Uszczelnienie wodne utworzone przez kondensat zapobiega utratom pary żywej. Gdy zawór pływakowy jest pod wodą, nie jest on zdolny do odpowietrzania powietrza oraz nie skraplających się gazów. Nagromadzenie się powietrza i nie skraplających się gazów spowoduje znaczący spadek ciśnienia, termostatyczny wylot powietrza na szczycie odwadniacza sprawia iż są one opróżniane. Termostatyczny wylot powietrza otwiera się gdy temperatura opada poniżej kilku stopni nasycenia, więc jest on w stanie utrzymywać dużą ilość powietrza – przez wylot wprowadzający – jednakże przy delikatnie zmniejszonej temperaturze. Podstawowe parametry techniczne: – maks wydajności odwadniaczy nawet do 127 000 kg/h – dostępne przyłącza gwintowane, spawane, kołnierzowe – materiały korpusu: żeliwo, staliwo, stal kwasoodporna – ciśnienie robocze do 33 bar man i temperatura do 350 °C – zabudowa na rurociągu poziomym lub pionowym   Więcej informacji o odwiadniaczach pływakowo-termostatycznych na: Odwadniacze pływakowe termostatyczne

WSZYSTKIE (185) »

Zawór bezpieczeństwa - 2017-11-20 14:41:00

Szanowni Państwo, szukam zaworu bezpieczenstwa do pompy wodnej zeby przepuszczal wode pod cisnieniem 300 atmosfer , bo moja pompa daje ciśnienie do 600 atmosfer.

Siłowniki Honeywell - 2017-11-20 09:20:00

Elektryczny siłownik Honeywell ML7425A6008 w ilości 1 szt. Siłownik zaworu 24V, skok 20 mm, 600N, 60 s, ML7420A6009 w ilości 2 szt.

Zawory kulowe Georyt - 7szt - 2017-11-16 09:22:00

Proszę o przygotowanie oferty na: 7 sztuk zaworów kulowych Georyt SA 533 11 00 DN 25 PN 32 2/GP-97 proszę o ofertę na e-maill