Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-03-17
Międzynarodowe Targi GREENPOWER

Wystawco zaprezentuj swoją ofertę podczas największej w Polsce wystawy sektora odnawialnych źródeł energii.

Międzynarodowe Targi GREENPOWER to największe wydarzenie związane z odnawialnymi źródłami energii w Polsce. Targi GREENPOWER odbędą się w dniach 21-23 kwietnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Podczas wydarzenia przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usuługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuję także prezentacja infrastruktry ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Wiedza i praktyka

Targi GREENPOWER to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedsiębiorców, pracowników administracji oraz przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. Panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, naukowców i praktyków oraz zagranicznych gości, gromadzą liczne grono zainteresowanych odbiorców, a poruszone tematy spotkają się z dużym zainteresowaniem uczestników. – GREENPOWER to platforma umożliwiająca zdobycie wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych związanych z OZE. To także miejsce spotkania ekspertów z praktykami – wyjaśnia Marcin Gorynia, dyrektor targów GREENPOWER.

Profesjonalni zwiedzający

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Targi GREENPOWER odbędą się równolegle z targami INSTALACJE, EXPOPOWER, SECUREX, SAWO oraz POZNAŃ DRONE EXPO.

Link do targów: https://greenpower.mtp.pl/pl

Kategoria wydarzenia:

Targi

Terminy wydarzenia

Organizator

GREENPOWER

Nr telefonu: 693 560 157 Skopiuj

E-mail: witold.lipinski@grupamtp.pl Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe