Powrót do kalendarium Ostatnia aktualizacja: 2020-12-04
Wystąpienie "Systemy zdalnego odczytu wodomierzy – klucz do poszukiwania strat pozornych wody"

na konferencji IGWP "Woda-Ścieki-Osady"

 Jako partner ITRON Polska bierzemy udział w VII edycji konferencji "Woda-Ścieki-Osady" organizowanej przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" w dniach 8-9 grudnia 2020.

Grudniowa konferencja to jedno ze sztandarowych wydarzeń w bogatej palecie szkoleń, webinarów i konferencji, jakie oferuje IGWP, ma wymiar wysoce specjalistyczny, dedykowany dla osób, które w przedsiębiorstwach wod-kan odpowiadają za pion techniczny, wybór nowoczesnych technologii i innowacyjnych urządzeń. W tym roku w wydarzeniu dominuje różnorodność tematyczna, odnosząca się do zagadnień ujętych w tytule konferencji – w obszarach związanych z gospodarką ściekową, osadową i wodną.

WES będzie reprezentował Jerzy Rogowski – Dyrektor ds. wdrożeń w WES z wystąpieniem „Systemy zdalnego odczytu wodomierzy – klucz do poszukiwania strat pozornych i bilansowania wody w strefach".

Jerzy Rogowski rozwijał systemy mobilnego odczytu wodomierzy obsługujące urządzenia liczących się producentów w Polsce. Był odpowiedzialny za realizację projektów stacjonarnego odczytu wodomierzy w przedsiębiorstwach wodociągowych na terenie całej Polski. W pracy zawodowej zajmuje się technologiami przesyłu danych LoRaWAN, Narrowband IoT, Cat-M1, Wize 169mhz. Zarządza projektami wdrożeniowymi w obszarze opomiarowania i monitoringu sieci wodociągowych oraz projektami Badania-Rozwój-Innowacje.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Strona konferencji: https://wso.igwp.org.pl/

Kategoria wydarzenia:

Konferencje

Terminy wydarzenia

Dodane przez

WES ׀ Water Energy Systems

Adres: Ul. Szosa Baranowicka, 2, 15-521 Zaścianki

Nr telefonu: 517363712 Skopiuj

E-mail: BIURO@wes.info.pl Skopiuj
WWW: www.wes.info.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...

Subskrybuj newsletter

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe