Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy szkoleń INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2014-02-10


Powrót do kalendarium
Zarządzanie Zielenią Miejską
Koszt szkolenia:
640 zł netto +23% vat
Czas trwania:
2 dni
Najbliższy termin:
Nie został okreslony

Obecnie przekonanie o konieczności istnienia przyrody stało się tak powszechne, że często nie wymagane są w ogóle jej wartości estetyczne. Doprowadziło to do pewnych niepokojących postaw – „byle dużo, byle zielono". Jak pogodzić szacunek dla kultury z szacunkiem dla przyrody? Odpowiedź na to pytanie postaramy się zaprezentować podczas kolejnej już edycji konferencji Zarządzanie Zielenią Miejską (m.in. III sesji) na przykładach, które potrafią nie tylko „mówić" o historii, sztuce i niezbywalnych wartościach w nich zawartych, ale także w nich trwać. Naszym celem będzie wywołanie dyskusji, propozycji wizji, nowych rozwiązań rewaloryzacji oraz kształtowania terenów zieleni w mieście z uwzględnieniem równowagi tych wartości.

Nie zabraknie również tematyki dotyczącej doboru drzew oraz krzewów do miejsc reprezentacyjnych, praktycznych rozwiązań, nowoczesnych technologii i produktów a ponadto ciekawych inspiracji. Wzorem poprzednich lat podczas konferencji zostaną przedstawione zalety oraz wady zarządzania, a także przepływu finansów na utrzymanie zieleni publicznej w wybranych miastach Polski z uwzględnieniem zmniejszających się przychodów i jednocześnie rosnących oczekiwań społecznych.

Jednym z bardzo ciekawych punktów spotkania będzie sesja plenerowa, w trakcie której zwiedzimy wybrane tereny zieleni Poznania, a w nich urządzoną zieleń i dobraną małą architekturę.

Na zakończenie VII konferencji wśród Uczestników spotkania rozlosowana zostanie 6-dniowa wycieczka Austria-Słowacja-Czechy ufundowana przez Biuro Podróży Frater. Regulamin losowania i opis wycieczki dostępny jest na stronie www.dendros.pl

Zapraszamy serdecznie do udziału i wymiany poglądów!

Więcej pod linkiem:

http://dendros.pl/ogolne/vii-konferencja-zarzadzanie-zielenia-miejska.html

Najbliższe terminy tego szkolenia

Obecnie nie ma wyznaczonych terminów tego wydarzenia. Jesteś zainteresowany tym tematem? Skontaktuj się z firmą

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Organizator

Dendros – konferencje i szkolenia

Siedziba firmy
Adres: Wrocław

Nr telefonu: 61 307 40 53 Skopiuj

Faks: 61 624 40 54 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...