Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2014-11-12
Badania termowizyjne chłodni
Zasięg:
krajowy

Wykonujemy badania termowizyjne chłodni, przechowalni warzyw i owoców a także hal magazynowo-produkcyjnych posiadających instalację chłodzenia w zakładach mięsnych i przedsiębiorstwach przemysłu spożywczego. Szukamy przyczyn trudności z osiągnięciem zadanej temperatury w chłodniach lub powodów nadmiernego zużycia energii do wytwarzania chłodu.

Uzupełnieniem badania termograficznego chłodni może być kontrola łożysk w wentylatorach agregatów chłodniczych i badanie rozdzielni elektrycznych.

Wykonujemy badania termowizyjne na terenie całego kraju i dysponujemy rozległą wiedzą inżynierską z zakresu elektroenergetyki oraz prawie 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie badań termowizyjnych. Do badań używamy profesjonalnej kamery termowizyjnej FLIR T620bx o najwyższej spotykanej rozdzielczości obrazu 640 x 480 pikseli i czułości ponizej 0,04K, wyposażonej w zestaw wymiennych obiektywów, które przy niewielkiej odległości od badanego obiektu pozwalają uzyskać dostatecznie duży kąt widzenia a w przypadku obiektów odległych od operatora gwarantują uzyskanie doskonałej jakości i szczegółowości termogramów. Kamera dysponuje ponadto szeregiem dodatkowych funkcji specjalnych jak m.in. MSX (Multi Spectral Imaging System) pozwalający nakładać kontury na obrazy termowizyjne oraz system UltraMax, dzieki któremu jest możliwe prawie dwukrotne podniesienie rozdzielczości i jakości zarejestrowanych termogramów.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

TERMOCERT Badania termowizyjne

Adres: Skłodowskiej 43, 05-420 Józefów

Nr telefonu: 660 453 315 Skopiuj

Faks: 22 7801297 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...