Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2020-06-05
Kolejny znany producent zaworów korzysta z serwisu PiAZAP!
Zasięg:
krajowy

    Współpracę z Przedsiębiorstwem Hydro-Tech Konin rozpoczęliśmy w 2011r. Początkowo zakres współpracy obejmował sprzedaż armatury przemysłowej firmy GEFA, której Hydro-Tech jest wyłącznym Przedstawicielem na rynku polskim

    Zawory kulowe oraz przepustnice znalazły zastosowanie w wielu zadaniach realizowanych przez naszą firmę. Zadowolenie naszych Klientów potwierdziło wysoką jakość armatury. Niebagatelne znaczenie ma również wsparcie techniczne na jakie możemy liczyć ze strony Dyrektora Handlowego grupy GEFA i ZOOK – Pana Piotra Bigosińskiego.

Krótki komentarz Dyrektora Handlowego grupy GEFA i ZOOK:
   "- Nie sposób wymienić wszystkich czynników, które sprawiają, że firma w dzisiejszych trudnych czasach będzie odnosić sukcesy. Wśród tych elementów, pomiędzy wieloma innymi, jest profesjonalizm, wysoka jakość oferowanych produktów, indywidualne podejście i chęć rozwiązywania problemów klienta. Zarówno Przedsiębiorstwo Hydro-Tech Konin jak i Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki PiA-ZAP właśnie to sobą reprezentują - współpracę pomiędzy naszymi firmami oceniam na najwyższym poziomie.
Poziom usług oferowany przez firmę PiA-ZAP spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a reakcja na zaistniałe sytuacje jest imponująca, co rzadko się dziś zdarza. Co najważniejsze nadrzędnym elementem współpracy Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin i Przedsiębiorstwa Pomiarów i Automatyki PiA-ZAP zawsze było dobro i zadowolenie Klienta, niezależnie od liczby przepracowanych godzin potrzebnych by to uzyskać - zdecydowanie to łączy nasze firmy"

     W 2016r. naszą  współpracę z firmą Hydro-tech rozszerzyliśmy o montaż osprzętu oraz wykonawstwo elementów (uszczelki, wstawki) niezbędnych do montażu armatury GEFA na instalacjach przemysłowych.
     W zeszłym roku nasi pracownicy na zaproszenie firmy Hydro-Tech odbyli wizytę w siedzibie GEFA Processtechnik GmbH w Dortmundzie, podczas której mieli możliwość zapoznania się ze sposobem funkcjonowania firmy oraz procesem produkcji urządzeń. W programie wizyty było także krótkie szkolenie dotyczące wymiany uszczelnień w przepustnicach.
Efektem wizyty w fabryce a jednocześnie podsumowaniem wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi firmami są rozmowy jakie rozpoczęliśmy na początku tego roku dotyczące uzyskania autoryzacji na serwis armatury GEFA.

 

 

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

Przedsiębiorstwo Pomiarów i Automatyki "PiA-ZAP" Sp. z o.o.

Sprzedaż i Obsługa Klienta
Grzegorz Kapłon - Specjalista Automatyk
Adres: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego, 24-110 Puławy

Nr telefonu: +48693619111 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...