Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2012-12-14
Konsultacje i szkolenia
Zasięg:
krajowy

Czy kupiłeś i zainstalowałeś program, ale nie wiesz jak rozpocząć projekt?
Chcesz poznać nowości w oprogramowaniu ważne dla Twojej firmy?
Chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie wykorzystania oprogramowania do swojej pracy?

Na bazie wieloletnich doświadczeń prowadzimy konsultacje i szkolenia, które pozwalają optymalnie wykorzystać możliwości narzędzi informatycznych. Przekazujemy unikalną praktyczną wiedzę naszych trenerów, często niedostępną w żadnych podręcznikach i materiałach. Minimalizujemy czas potrzebny na zdobycie umiejętności skutecznego stosowania systemów komputerowego wspomagania projektowania.

Konsultacje techniczne

Konsultacje dotyczą zagadnień, które przekraczają zakres szkoleń i zazwyczaj odnoszą się do konkretnych zagadnień i problemów z projektami jakie napotka Klient podczas projektowania. Zakres tematyczny konsultacji i czas ich trwania jest ustalany indywidualnie.

Spotkanie może być przeprowadzone w siedzibie Klienta lub w siedzibie firmy APLIKOM, czyli u nas lub za pośrednictwem Internetu.

Szkolenie dedykowane

Proponowanym rozwiązaniem jest szkolenie indywidualnie przygotowane do potrzeb Klienta z zakresu, który nie pokrywa się z materiałem ze szkoleń standardowych. Zakres tematyczny szkolenia i czas trwania jest ustalany indywidualnie.

Szkolenie internetowe

Proponujemy szkolenie techniczne prowadzone przez Internet, którego zakres jest dopasowany do potrzeb Zamawiającego. Zazwyczaj jest to krótki materiał szkoleniowy z zakresu projektowania w danym programie. Podczas sesji kursant ma możliwość kontaktu z prowadzącym i zadawania pytań on-line.

Kliknij tu i dowiedz się wiecej.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

Aplikom Sp. z o.o.

Dział Marketingu
Łukasz Keller

Nr telefonu: 42 288 16 38 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl