Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2013-07-09
Montaż Przydomowych Oczyszczalni Ścieków
Zasięg:
lokalny

Firma MARKBUD, autoryzowany instalator firm Sotralentz i Kessel oferuje sprzedaż, montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków na każde warunki glebowe. Istniejemy na rynku od 2007 roku, i dzięki wysokiej jakości urządzeniom przez nas proponowanym cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH URZĄDZEŃ !

Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej oczyszczalni do potrzeb klienta GRATIS !

W ofercie posiadamy również dystrybutory dwupłaszczowe na olej napędowy(CPN),szamba betonowe(z atestem) o różnej pojemności z montażem.

Jeżeli posiadasz stare szambo, nie musisz wymieniać go na nowe ! Zajmujemy się również adaptacją starego szamba na SBR, poprzez montaż samej konsoli, bez plastikowego zbiornika - KOSZT NAWET O POŁOWĘ NIŻSZY !

POSIADASZ SALĘ BANKIETOWĄ, GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE - Zajmujemy się montażem oczyszczalni dostosowanych do nierównomiernego zrzutu ścieków.

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krajewo Białe (ok. 8km od Zambrowa). Zajmujemy się głównie terenami województwa Podlaskiego, Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego.

Dojazd do klienta (do 200km) GRATIS !

DBAMY O NASZYCH KLIENTÓW, DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY OCZYSZCZALNIA BYŁY PRODUKTEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, PRAWIDŁOWO ZAINSTALOWANYM. UDZIELAMY NA TO 5 LAT GWARANCJI !

www.otostrona.pl/mark-bud/

Mieszkasz w województwie Mazowieckim ! - Zgłoś się do nas. Pomożemy Tobie w uzyskaniu dofinansowania na montaż oczyszczalni w Twoim domu !

 

Znajdz nas na Facebooku ! Mark - Bud Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

Markbud

Adres: Krajewo Białe 34, 18-300 Zambrów

Nr telefonu: 698671137 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...