Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2021-11-03
Przegląd i przygotowanie zbiorników chemoodpornych
Zasięg:
krajowy

Realizujemy przygotowanie zbiorników z tworzyw sztucznych na substancje chemiczne do wewnętrznej kontroli Urzędu Dozoru Technicznego oraz do naprawy lub renowacji poprzez:

  • całkowite umycie / oczyszczenie wnętrza zbiornika,
  • neutralizacja resztek substancji niebezpiecznych,
  • przewietrzenie zbiornika.

Należy pamiętać, że wyczyszczenie zbiornika jest wymagane przed kontrolą Urzędu Dozoru Technicznego. Celem usługi jest przygotowanie bezciśnieniowych zbiorników magazynowych w taki sposób, aby Inspektor UDT mógł bezpiecznie wejść do środka w celu przeprowadzenia takiej kontroli (tzw. rewizji wewnętrznej zbiornika bezciśnieniowego). W trakcie inspekcji zbiornika przez Inspektora UDT możemy zapewnić asystę i nadzór.

W razie potrzeby, tj. gdy podczas realizacji usługi czyszczenia okaże się, że zbiornik dozorowy wymaga naprawy, nasz zespół dzięki odpowiednim kwalifikacjom może przeprowadzić remont, naprawę lub modernizację.

Czyszczenie zbiorników w zakładach przemysłowych (np. zbiornik magazynowy na podchlorynu sodu NaOCl czy zasady sodowej NaOH) z zanieczyszczeń produktu powstałych podczas jego przechowywania realizujemy także przed planowanymi naprawami.

Usługę czyszczenia ścian i dna zbiorników dozorowych wykonujemy poprzez mycie wodą pod ciśnieniem. Jeśli zajdzie konieczność stosujemy również precyzyjne i wydajne dysze obrotowe / głowice myjące. W razie konieczności stosujemy również chemię do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Wykonywane prace prowadzimy zgodnie z przepisami ppoż. i BHP, stosując m.in. kombinezony chemoodporne, maski pełnotwarzowe oraz analizatory tlenu i substancji niebezpiecznych.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

AMARGO Spółka z o. o. Sp. k.

Agnieszka Koral - Specjalista ds. obsługi klienta

Nr telefonu: 798 775 760 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...