Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2014-11-12
Termowizyjna kontrola rurociągów
Zasięg:
krajowy

Wykonujemy badania termowizyjne rurociągów, sieci ciepłowniczych, instalacji pary technologicznej i kondensatu itp. Używamy profesjonalnej kamery termowizyjnej FLIR T335 o zakresie pomiarowym do 1200°C i dysponujemy wiedzą oraz doświadczeniem w tego typu badaniach.

Termowizja pozwala na badania stanu izolacji termicznej rurociągów a także lokalizowanie wszelkich nieszczelności i wycieków prowadzących do powstawania rozlewów i będących powodem znacznych strat ciepła i energii. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu (specjalne obiektywy) możliwe jest prowadzenie badania z większej bezpiecznej odległości co ma szczególne znaczenie w przypadku rejonów zagrożonych wybuchem.

Dysponujemy prawie 10-letnim doświadczeniem w termografii instalacji przemysłowych m.in. badaniem rurociągów pary technologicznej i kondensatu umieszczonych w muldach ziemnych lub na estakadach.

Do badań wykorzystujemy profesjonalną kamerę termowizyjną FLIR T620bx o najwyższej spotykanej rozdzielczości obrazu 640 x 480 pikseli, czułości ponizej 0,04K i zakresie temperatury do 2000'C, wyposażonej w zestaw wymiennych obiektywów, które przy niewielkiej odległości od badanego obiektu pozwalają uzyskać dostatecznie duży kąt widzenia a w przypadku obiektów odległych od operatora gwarantują uzyskanie doskonałej jakości i szczegółowości termogramów. Kamera dysponuje ponadto szeregiem dodatkowych funkcji specjalnych jak m.in. MSX (Multi Spectral Imaging System) pozwalający nakładać kontury na obrazy termowizyjne oraz system UltraMax, dzieki któremu jest możliwe prawie dwukrotne podniesienie rozdzielczości i jakości zarejestrowanych termogramów.

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

TERMOCERT Badania termowizyjne

Adres: Skłodowskiej 43, 05-420 Józefów

Nr telefonu: 660 453 315 Skopiuj

Faks: 22 7801297 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...