Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2021-06-13
Wynajem pomp
WynajemPomp.pl
Zasięg:
międzynarodowy

Klaudia sp. z o.o. oferuje usługi wynajmu pomp i zestawów igłofiltrowych - markowaną jako  wynajempomp.pl.

W ofercie m.in.:

  • wynajem pomp / agregatów pompowych do igłofiltrów w wersjach spalinowych, elektrycznych a także spalinowych wyciszonych,
  • wynajem agregatów pompowych do pompowania wody i ścieków,
  • wynajem pomp zatapialnych odwodnieniowych-drenażowych, szlamowych i ściekowych,
  • wypożyczanie pomp przeponowych-membranowych
  • wypożyczalnię akcesoriów, armatury niezbędnych do kompletacji i uruchomienia projektów odwodnieniowych, transferu wody, ścieków.

Wynajem pomp / agregatów pompowych do odwadniania i igłofiltrów
Firma proponuje wynajem agregatów pompowych do odwadniania i igłofiltrów a także wynajem igłofiltrów (kompletnych instalacji igłofiltrowych z pompami).

We flocie wynajmu można znaleźc m.in. agregaty pompowe do odwadniania i igłofiltrów (oparte o pompy tłokowe a także pompy wirowe ze wspomaganiem próżniowym) w zakresie wydajności do 470 m3/godz. a także pompy wielozadaniowe o wydajnościach maksymalnych do 1350 m3/godz. Agregaty pompowe dostarczane są zarówno w wersjachh z napędem spalinowym (silniki diesla) jak i elektrycznych.
W zakresie wynajmu zestawów do igłofiltrów, w ofercie znajduje się także wynajem pomp do wpłukiwania igłofiltrów.

Wynajem pomp do ścieków
Mocnym punktem oferty wypożyczalni pomp jest wynajem spalinowych i elektrycznych agregatów pompowych i pomp zatapialnych do pompowania ścieków. Zestaw pomp do ścieków obejmuje jednostki o maksymalnych wydajnościach nawet do 1350 m3/godz, oraz wysokościach podnoszenia do 60m.
W większości przypadków, na bypassy ściekowe wynajmowane są wyciszone pompy spalinowe. Wypożyczane agregaty pompowe do ścieków oparte są o sekcje pompowe z niezatykającymi się wirnikami typu vortex, odporne na zanieczyszczenia tekstylne samoczyszczące się wirniki Hidrostal i Flygt. Dostępne są także jednostki z klasycznymi wirnikami półotwartymi o dużych wolnych przelotach zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu w agregatach sekcji próżniowych, agregaty pozwalają na zasysanie nawet do 9m.

Wynajem pomp zatapialnych
Uzupełnieniem oferty wynajmu, jest wypożyczanie pomp zatapialnych, zarówno drenażowych do odwadniania i wody brudnej, pomp z agitatorem do osadów, jak i pomp ściekowych.
Flota wynajmu pomp zatapialnych do ścieków i odwodnień, to jednostki o w zakresach od 0,4 do 90kW, oraz wydajnościach maksymalnych sięgających 700m3/godz. Wysokośc podnoszenia dostępnych pomp do odwodnień może sięgać nawet 100m.

Wynajem armatury i osprzętu do pomp
Razem z urządzeniami, wypożyczalnia zapewnia wynajem armatury, akcesoriów np. tym węży, adapterow, kolektorów ssawnych i tłocznych, zasuw, przepustnic i zaworów zwrotnych itp.

Więcej informacji zamieszczono w dedykowanym serwisie wynajempomp.pl.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

P.P.H.U. KLAUDIA Sp. z o.o.

Adres: Józefa Kreta 24, 43-450 Ustroń

Nr telefonu: +48338547696 Skopiuj

Nr telefonu: +48338547436 Skopiuj

Faks: +48338542840 Pokaż numer Skopiuj

E-mail: klaudia@klaudia.eu Skopiuj
WWW: www.klaudia.eu
Komunikator: 13813689

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...