Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług INFORMACJA ARCHIWALNA
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-15
Wzorcowanie aparatury pomiarowej
Zasięg:
krajowy

Laboratorium wzorcujące firmy Introl Sp. z o.o. zostało utworzone w listopadzie 2000 r. w celu przeprowadzania wzorcowania urządzeń pomiarowych zgodnie z wymaganiami i poprawną praktyką metrologiczną. Wyposażenie w nowoczesne, wysokiej klasy przyrządy pomiarowe oraz profesjonalnie przygotowana grupa specjalistów dają naszemu Laboratorium możliwości wykonywania najbardziej dokładnych pomiarów, zgodnych z przejętymi metodami krajowymi i międzynarodowymi.

Od maja 2003 roku Laboratorium posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na wzorcowanie przyrządów do pomiaru ciśnienia, od lipca 2005 roku na wzorcowanie przyrządów do pomiaru temperatury, a od marca 2009 na wzorcowanie przyrządów do pomiaru wilgotności. Akredytacja przyznana jest na wzorcowanie: - ciśnieniomierzy, - wakuometrów, - przetworników ciśnienia, - barometrów, - pirometrów, - termoelementów, - termometrów szklany cieczowych, - czujników, - termometrów rezystancyjnych, - czujników temperatury z przetwornikiem, - termometrów elektrycznych, - rejestratorów temperatury, - higrometrów, - termohigrometrów - przetworników wilgotności i temperatury. Akredytacja Laboratorium określona jest w Zakresie Akredytacji nr AP053.

 

Akredytowane Świadectwa Wzorcowania wystawiane w Laboratorium Pomiarowym firmy Introl są uznawane przez wszystkich auditorów, ekspertów technicznych zarówno w kraju jak i za granicą.

Laboratorium Pomiarowe działa zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025 oraz z normą PN-EN ISO 9001. Na wzorcowane przyrządy wystawiane są Świadectwa Wzorcowania zgodne z międzynarodowym wzorem podanym na stronach PCA

Szczegółowa oferta Laboratorium:
http://www.laboratoriumintrol.pl/

oraz

www.introl.pl

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

Introl Sp. z o.o.

Nr telefonu: +48 32 789 01 08 Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...