empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2024-01-29
Zbiorniki podziemne
Zbiorniki podziemne
Zasięg:
międzynarodowy

Zbiorniki procesowe GRP – pozomy, podziemny – z regulatorem przepływu Wykonany jest z żywicy poliestrowej wzmacnianej włóknem szklanym (stabilizowany UV), inaczej GRP. Zbiornik podziemny służy jako magazyn mediów, zbiornik technologiczny czy też regulator przepływu. Przez swoją neutralność na czynniki działające z zewnątrz i wewnątrz zbiornika zapewnia 100% szczelność i czyni go przyjaznym dla środowiska.

Podziemne zbiorniki betonowe Zbiorniki służą do magazynowania pod ziemią wody i ścieków : Waterfix – woda deszczowa, woda. Septic – fekalia, ścieki. Różnica w obu typach zbiornika polega jedynie na zamontowanych syfonach na dopływie i odpływie ze zbiornika. Materiał: Zbiorniki betonowe, podziemne wykonane są z wysoko wytrzymałego betonu ze zbrojeniem rozproszonym.

Zbiorniki z tworzywa PEHD wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości. Podziemne zbiorniki charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz wysoką odpornością chemiczną. Zbiorniki te są produkowane w klasie sztywności od S1 do S8 i średnicy zewnętrznej od DN1000 do DN3000.

Skontaktuj się z dystrybutorem

Firma

MAR AGENCY

Adres: Kasprzaka 6, 91-083 Łódź

Nr telefonu: +48 607 373 732 Skopiuj

Nr telefonu: +48 42 236 Skopiuj

E-mail: biuro@maragency.pl Skopiuj
WWW: www.maragency.pl

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...