Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-05-26   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-27

„Wodna Kraina Zabawy” powraca

„Wodna Kraina Zabawy” powraca
„Wodna Kraina Zabawy” powraca

Miesiąc czerwiec trudno wyobrazić sobie w Gdańsku bez cyklu festynów „Wodna Kraina Zabawy". Już po raz czwarty Miasto Gdańsk wraz z SAUR Neptun Gdańsk zapraszają mieszkańców do wspólnej zabawy w wodnym miasteczku. W nim tradycyjnie już mnóstwo bezpłatnych atrakcji: karuzela, dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód, przejażdżki quadami, basen z łódkami, mega chińczyk, kreatywne zabawy z wodą, mnóstwo zabaw i konkursów z nagrodami.

Wodna Kraina Zabawy zawita w tym roku do następujących lokalizacji; Park Jana Pawła II na Zaspie, Park przy ul. Dworskiej na Oruni, teren Szkoły Podstawowej nr 8 na Chełmie, Park przy ul. Zakopiańskiej i Bema na Siedlcach oraz Park im. Ronalda Reagana na Przymorzu.

- W 2017 Saur Neptun Gdańsk obchodzi 25-lecie istnienia, dlatego tegoroczne festyny są dla nas szczególne. Poprzez zabawę promować będziemy picie wody z kranu oraz jej oszczędzanie w warunkach domowych – podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. – Nasze festyny zyskały już swoją markę, dlatego mamy nadzieję, że tradycyjnie już odwiedzi nas mnóstwo gości.

W poprzednich edycjach zabawa w wodnym miasteczku trwała 4 godziny, wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gdańska SNG wydłużyło pikniki do 6 godzin, tak by jeszcze więcej osób mogło skorzystać z przygotowanych atrakcji.

- Oprócz sprawdzonych i lubianych zabaw pojawią się nowości. W tym roku będzie to karuzela łańcuchowa, escape room z zadaniami powiązanymi z wodą, basen z łódkami, plenerowa gra w mega chińczyka, mega darts, stoisko z tatuażami z henny, kreatywne stoisko balonowe – wylicza Jacek Kieloch, wiceprezes Saur Neptun Gdańsk. – Wszystkie atrakcje są oczywiście za darmo.

Na terenie wodnego miasteczka znajdzie się także namiot eksperymentów, w którym będzie się można przekonać, jakie właściwości ma woda. Każdy będzie mógł spróbować, jak się buduje szczelny wodociąg. Podczas festynu będzie można pomalować buzię, skosztować waty cukrowej i popcornu.

Na aktywnych będzie czekał kącik sportowy i wielka atrakcja: tor z quadami! Z dziećmi będzie się bawiła maskotka SNG - czyli Lolek Kranicki. Zostanie też rozegrana mini – gra miejska. Jeśli pogoda dopisze, dla ochłody, uruchomione zostaną specjalne zraszacze, a na specjalnym stoisku pojawi się pyszna i orzeźwiająca woda z kranu. Uczestnicy festynu zostaną zaproszeni do przeprowadzenia tzw. ślepego testu wody – zmierzając się z zadaniem rozróżnienia kranówki od wody butelkowanej.

3 czerwca 2017 godz. 10.00-16.00 Zaspa Park Jana Pawła II,

11 czerwca 2017 Godz. 13.00-19.00 Orunia Park przy ul. Dworcowej,

17 czerwca 2017 godz. 10.00-16.00 Chełm SP nr 8, ul. Dragana 2,

24 czerwca 2017 godz.10.00-16.00 Siedlce Park na rogu ul. Bema i ul. Zakopiańskiej,

2 września 2017 godz. 10.00-16.00 Przymorze Wielkie Park przy ul. Dąbrowszczaków

(gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
"Saur Neptun Gdańsk” S.A.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe