Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2007-10-19  |  Ostatnia aktualizacja: 2007-10-19
ERP dla MPWiK w Lesznie
W ramach zawartej umowy firma „KOM-PAKT” wdroży Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lesznie. System działać będzie na 50 stanowiskach obejmując wszystkie procesy w przedsiębiorstwie.

W ramach wdrożenia uruchomione zostaną następujące moduły:
• Microsoft Dynamics AX for Utility w zakresie procesów ERP
• Kom-Media w zakresie procesów bilingowych
• Kom-Bok w zakresie procesów workflow i obiegu dokumentów
• Kom-Net w zakresie zarządzanie obiektami technicznymi wraz z wizualizacją w technologii ESRI.

Do końca bieżącego roku wykonana zostanie analiza przedwdrożeniowa. Całość wdrożenia ma zostać zakończona w ciągu 20 miesięcy od daty podpisania umowy. Wdrożenie ma na celu zebranie w jednym miejscu wszelkich informacji funkcjonujących w spółce i udostępnienie ich uprawnionym pracownikom. Pośrednio ma się to przełożyć na zoptymalizowanie procesów biznesowych i docelowo poprawę jakości obsługi klientów. Wartość kontraktu to ponad 1 mln zł netto.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie: produkcji i dostawy wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków, prowadzenia działalności inwestycyjnej i remontowej na terenie miasta Leszna i gminy Święciechowa. Zarządza blisko 160 km sieci wodociągowej i 140 km sieci kanalizacyjnej.

(mm)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
erp-view.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także