empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2023-10-24  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-05-14
VEGA rozszerza zakres usług związanych z obsługą swoich czujników
Group Adjustment PACTware, DTM-Collection
Group Adjustment PACTware, DTM-Collection

Prosta obsługa jest wartością podkreślaną przez firmę VEGA. Odnosi się to zarówno do urządzeń, jak i do oprogramowania. Od października 2023 oferta VEGA ponownie się powiększy – oprogramowanie VEGA DTM Collection staje się bezpłatnym standardem dla wszystkich użytkowników.

Jakich nowości możemy się spodziewać?

Pełna wersja programu VEGA DTM Collection, która wcześniej była płatna, staje się darmowa: "Chcemy zapewnić naszym klientom wszystko to, czego potrzebują do szybkiego i łatwego uruchomienia, diagnostyki i konserwacji czujników VEGA", wyjaśnia Product manager Ralf Höll – „w sposób kompleksowy i bez żadnych dodatkowych kosztów". DTM Collection zawiera wiele cennych funkcji, między innymi asystenta obliczeń skomplikowanych geometrii zbiorników, obszerną dokumentację urządzeń oraz program VEGA DataViewer.

Jakie są największe korzyści?

VEGA DTM Collection to cały pakiet oprogramowania, który zawiera wiele przydatnych dla użytkowników funkcji. W skład pakietu wchodzi m.in. DataViewer, który służy do wyświetlania, analizowania, zapisywania i archiwizowania danych z urządzeń polowych. Zaliczają się do nich parametryzacje czujników, zapisy wartości pomiarowych, pliki zdarzeń, krzywe echa i inne istotne dane. Dodatkowym atutem programu DataViewer jest możliwość udostępnienia danych serwisowi, co znacząco ułatwia analizę i możliwości uzyskania szybkiego wsparcia. VEGA DTM Collection pozwala także na wygodne i szybkie zapisywanie dokumentacji posiadanych urządzeń w formacie PDF.

Czy są jeszcze jakieś możliwości?

VEGA już od jakiegoś czasu stale rozszerza ofertę narzędzi przeznaczonych do obsługi swoich urządzeń. Obsługa klienta już od dawna jest wygodna i łatwo dostępna z dowolnego miejsca, w którym znajduje się urządzenie – jest to możliwe dzięki aplikacji VEGA Tools oraz VEGA DTM Collection. Wiosną tego roku użytkownicy zyskali także funkcję Backup&Restore ułatwiającą codzienną pracę. Pozwala ona na zapisanie wszystkich danych sparametryzowanych czujników w formie kopii zapasowej i szybkie przywrócenie ich w razie potrzeby.

Jak można połączyć to wszystko ze sobą?

Centralnym punktem łączącym wszystkie narzędzia jest portal klienta myVEGA. Pozwala on na zapisywanie wszystkich danych i zarządzanie nimi: parametryzacja, diagnostyka, kopie zapasowe, kody dostępu czy też dokumentacja dotycząca przeprowadzonych testów i kontroli – użytkownicy mają wszystko, co ważne w zasięgu ręki. Wygodny dostęp do danych z poziomu wszystkich urządzeń w połączeniu z innymi narzędziami oferowanymi przez firmę VEGA zapewnia maksymalna prostotę i wartość dodaną dla klientów.

 (gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
VEGA Polska sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także