Powrót do listy wiadomości Dodano: 2020-10-17   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-10-18
Złoci Medaliści Grupy MTP - targi POLECO
Ilustracja nadesłana (Grupa MTP)
Ilustracja nadesłana (Grupa MTP)

Złoty Medal MTP to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na wydarzeniach organizowanych przez Grupę MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO Złotym Medalem MTP odznaczono:

AMP Cortex™ inteligentne roboty do recyklingu

Inteligentne roboty do recyklingu AMP CortexTM to najnowocześniejsza na dziś technologia sortowania w oparciu o sztuczną inteligencję, zaawansowany system wizyjny i roboty, które potrafią same się uczyć analizując miliony obrazów różnych, sortowanych materiałów i osiągają wydajność aż 80 (jednoramienny) lub 160 (dwuramienny) pob./min. przy dokładności 99%. Pracują szybko i niezawodnie, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i są odporne na COVID-19.

GreenEvo Akcelerator Zielonych Technologii

GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii to unikatowy program Ministerstwa Klimatu, mający na celu wsparcie polskich przedsiębiorców w promocji polskich technologii środowiskowych w kraju i za granicą.

Jego głównym zadaniem jest pomoc polskim małym i średnim firmom w nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych, a także dostarczenie im wiedzy i narzędzi umożliwiających dynamiczny rozwój. Działania podejmowane w programie w sposób kompleksowy stymulują rozwój oraz wzmacniają pozycję innowacyjnych zielonych technologii w procesie budowania gospodarki o obiegu zamkniętym (circular economy). W ramach programu w praktyczny sposób realizowane są założenia „Polityki ekologicznej państwa 2030" w zakresie transferu technologii oraz prowadzenia działań proekologicznych.

Rozrywarka worków RW13-22K

Rozrywarki worków firmy Protechnika sa stosowane jako pierwszy element linii technologicznych. Urządzenia te służą do otwierania i opróżniania zawartości i przenoszenia jej na przenosnik taśmowy. Konstrukcja umożliwia rozrywanie i opróżnianie worków z odpadami różnej wielkosci, bez naruszania ich zawartości. Przetworzone w ten sposób, nierozdrobnione materiały mają gabaryty właściwe do dalszego procesu sortowania. Rozrywarka pozwala na szerokie możliwosci aplikacyjne na etapie projektowania i montażu. 

Szczegóły na temat Laureatów znajdują się w załączonej informacji prasowej oraz na stronie www.poleco.pl

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji towarzyszących targom POLECO.

Bezpłatny bilet dla profesjonalisty można pobrać TUTAJ>>>

(gz)

Kategoria wiadomości:

Z życia branży

Źródło:
Grupa MTP
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.
Twój komentarz :

Czytaj także