Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2020-10-15
Konferencja SABUR Virtual IoT Day

IoT przed, w trakcie i po pandemii

 IoT łączy ...

Czy wiesz, co mają wspólnego uprawa kukurydzy, zarządzanie zużyciem mediów i kontrola dystansu w czasach pandemii? Z pozoru nic, ale z punktu widzenia rozwiązań IoT bardzo wiele.
Wzrost znaczenia informacji i rosnące umiejętności ich wykorzystywania w procesie planowania, zarządzania i kontroli, przyczyniły się do wzrostu zapotrzebowania na rozwiązania, które mogą te informacje dostarczyć. Rosnące zapotrzebowanie na aktualne, wiarygodne i dostępne od ręki dane, obserwujemy się w wielu działach gospodarki.

W Polsce popularność rozwiązań IoT jest nadal stosunkowo niewielka. Czy aktualna sytuacja sprzyja zmianom w tym obszarze? Czy w czasach pandemii warto być SMART? Jak rozwiązania Internetu Rzeczy wpisują się w aktualną rzeczywistość? Czy nowoczesne technologie mogą być swego rodzaju kołem ratunkowym, z pomocą którego utrzymamy nasz biznes na powierzchni? W jakich obszarach, branżach, dziedzinach rozwiązania IoT są najbardziej popularne, a w jakich niedoceniane?

O ich uniwersalności, możliwych scenariuszach użycia oraz podstawowych korzyściach, posłuchać będzie można podczas organizowanej przez nas konferencji.

SABUR Virtual IoT Day

Jesteś przedsiębiorcą, zarządcą nieruchomości lub nowoczesnym rolnikiem. W obszarze automatyki jesteś amatorem, ale znasz się na zarządzaniu i doceniasz korzyści, jakie niesie ze sobą postęp technologiczny. Nie boisz się zmian i świadomie inwestujesz w rozwiązania, które pozwalają zwiększyć efektywność Twojego biznesu ... to wydarzenie jest dla Ciebie.

Jesteś automatykiem, z doświadczeniem lub bez. Ciekawią Cię nowoczesne technologie. Lubisz eksperymentować, poszerzać swoją wiedzę i sprawdzać ją w praktyce. Szukasz rozwiązania konkretnych problemów (własnych lub swoich klientów) lub inspiracji do dalszych działań ... znajdziesz je w naszych prezentacjach.

IoT_262x262_3.png

 

  • Skorzystaj z wiedzy naszej i naszych zagranicznych partnerów.
  • Posłuchaj o gromadzonych przez lata doświadczeniach i zrealizowanych projektach, w kraju i za granicą.
  • Zadawaj pytania, dyskutuj.
  • Zainspiruj się prezentowanymi Case study.

#zostanwdomu i dołącz online.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.


Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.sabur.com.pl/virtual-iot-day

Do zobaczenia.

Czytaj także