Powrót do listy usług Ostatnia aktualizacja: 2019-01-16
czyszczenie i dezynfekcja sieci wodociągowych
Zasięg:
krajowy

  Technologia czyszczenia sieci i przyłączy wodociągowych wg Patentu PL 200280 - „Sposób czyszczenia z osadów rur oraz urządzenie do czyszczenia rur wodociągowych" z zastosowaniem urządzeń z kompensacją uderzeń hydraulicznych i przyspieszaczem prędkości przepływu medium czyszczącego woda chlorowana – powietrze – czyściwo (mineralny materiał ścierny)
  Technologia posiada niezbędne atesty PZH i pozytywne opinie Państwowych Inspektorów Sanitarnych potwierdzające spełnienie wymogów zawartych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
  Efektem stosowanej technologii jest usunięcie z rur osadów żelazowo-manganowych miekkich i półtwardych, mułów, szlamów, piasków, mających istotny wpływ na czystość wody w normalnej eksploatacji sieci wodociągowej, a zwłaszcza w sytuacjach zakłóceniowych powodowanych zmianami prędkości i kierunku jej przepływów, przełączeniami, awariami itp.
  Równocześnie z czyszczeniem prowadzona jest dezynfekcja przepływowa rur wodociągowych połączona z neutralizacją przykrych zapachów znajdujących się w osadach (amoniak, siarkowodór itp.).
  Warunkiem zachowania ww. efektu czyszczenia jest dostarczanie do wyczyszczonej sieci wodociągowej wody o podstawowych parametrach fizyko-chemicznych spełniającących wymogi zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
  Woda w czyszczonych i dezynfekowanych przez nas odcinkach ma parametry nie gorsze niż woda napływająca ze strony zasilania.

Referencje i technologia czyszczenia na naszej stronie: www.aquaclear.pl

Porównaj ofertę z innymi dostawcami

To proste! Uzupełnij formularz i poznaj najlepsze oferty dostawców z branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Firma

Czyszczenie Sieci i Przyłączy Wodociągowych ZPiDUW "AQUACLEAR"

Adres: ul. Królowej Jadwigi 24, 67-100 Nowa Sól

Nr telefonu: +48 601742043 Skopiuj

Nr telefonu: +48 798149683 Skopiuj

Faks: +48 683563404 Pokaż numer Skopiuj

Przy kontakcie powołaj się na portal wodkaneko.pl

Wyślij wiadomość

Dodaj plik...