Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Komunikat firmowy
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2017-05-24   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-24

Modernizacja sieci wodociągowej w ul. Szewskiej

Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w dniu 18.05.2017r. rozpoczęła się modernizacja sieci wodociągowej w ulicy Szewskiej. Przebudowa wykonywana jest metodą bezwykopową. Termin zakończenia prac planowany jest na połowę października.

Modernizacja sieci wodociągowej obejmuje ul. Szewską od ul. Fredry do ul. Zbożowej. Prace przeprowadzone są metodą bezwykopową za pomocą przewiertu sterowanego, z czasowym zamknięciem pasa jezdni. W trakcie prowadzenia robót może wystąpić konieczność krótkotrwałego wstrzymania dostaw wody. O każdorazowej planowanej przerwie w dostawie wody mieszkańcy tego regionu zostaną poinformowani.

Ogólna długość modernizowanej sieci to ok 490 metrów. Koszt inwestycji wyniesie 170 tys. zł. Pieniądze na jej realizację pochodzą z opłat za wodę i odprowadzanie ścieków płaconych przez mieszkańców Katowic.

Roboty wykonywane będą przez firmę zewnętrzną na zlecenie Katowickich Wodociągów S.A.

(gz)

Kategoria komunikatu:
Z życia firmy
Źródło:
Katowickie Wodociągi S.A.

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe