Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-10-12   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-12

MPWiK promuje ideę Aktywnego Obywatelskiego Leszna

Przedszkolaki były bardzo zainteresowanie zagadnieniami oczyszczania wody
Przedszkolaki były bardzo zainteresowanie zagadnieniami oczyszczania wody

Leszczyńskie wodociągi włączyły się w organizację cyklu wydarzeń w ramach Aktywnego Obywatelskiego Leszna. 16 września spółka promowała leszczyńską kranówkę podczas Festynu Organizacji Pozarządowych. Z kolei 22 września dla mieszkańców otwarte zostały drzwi SUW Zaborowo.

Festyn Organizacji Pozarządowych (i leszczyńskich instytucji oraz firm zaangażowanych społecznie) miał charakter rodzinnego pikniku, podczas którego promowane były różne przejawy aktywności społecznej wśród mieszkańców Leszna, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego.

Przy stoisku wodociągów można się było zapoznać z ofertą usług spółki. Dla najmłodszych przygotowane były kolorowanki edukacyjne i konkursy. Ponadto miała miejsce prezentacja sprzętu i samochodu specjalistycznego.

Z kolei SUW Zaborowo została odwiedzona przez zerówkowe grupy z Przedszkola Miejskiego Nr 19 w Lesznie. Dzieci dowiedziały się, jak powstaje woda kranowa, sprawdzały na modelu, jak działa filtr do uzdatniania wody. Układały puzzle, malowały kredami. Mogły także zapoznać się z tematami dotyczącymi środowiska wodnego w szerszym ujęciu.

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
mpwik-leszno.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe