Powrót do listy komunikatów Dodano: 2015-01-20  |  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-20
Nowy katalog DENIOS 2015

Profesjonalne składowanie materiałów niebezpiecznych

Łatwopalne, utleniające, toksyczne, czy nawet wybuchowe - niebezpieczne substancje to codzienność w wielu dziedzinach produkcji i handlu. Aktywna ochrona ludzi i środowiska jest najwyższym priorytetem dla DENIOS od prawie 30 lat. Jako producent i dostawca, firma wspiera swoich partnerów i klientów, aby sprostać tym wyzwaniom każdego dnia.

Z początkiem roku wydany został najnowszy katalog 2015. Na prawie 500 stronach DENIOS prezentuje szeroką gamę produktów do obsługi i przechowywania materiałów niebezpiecznych, które uzupełniają się wzajemnie z artykułami służącymi poprawie bezpieczeństwa i ochronie indywidualnej pracowników.

DENIOS jest znany z innowacyjnych usprawnień. W nowym katalogu 2015 pojawia się w szereg nowości i innowacji. Na przykład ekologiczne szafy PolyStore na małe pojemniki do 20l, które odznaczają się wszechstronnością są dowodem, że również stosunkowo niewielkie rozwiązania mogą zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Nowy Skład PolySafe do ustawienia na zewnątrz, czy stacja IBC EURO-3R do bezpośredniego odstawiania 3 pojemników IBC, oba w całości wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego to tylko kilka przykładów nowych rozwiązań.

Nowy katalog 2015 dostarcza wielu użytecznych wskazówek i porad na temat prawidłowego składowania substancji niebezpiecznych, które są bardzo pomocne przy wyborze najlepszego, do danych wymagań, rozwiązania. To także przegląd aktualnych ustaw, rozporządzeń i przepisów.

http://www.denios.pl/katalog-online/

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
Denios Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także