Powrót do listy wiadomości
Dodano: 2006-04-21 | Ostatnia aktualizacja: 2006-04-21
Radiowa kontrola sieci wodociągowej w Suwałkach
Radiowa kontrola sieci wodociągowej w Suwałkach
System monitoringu sieci wodociągowej będzie kosztował 10 milionów złotych. Pracownicy Wodociągów założą na licznikach wybranych odbiorców specjalne czujniki. W pierwszej kolejności będą one instalowane tam, gdzie wcześniej stwierdzono nieprawidłowości. Czujniki będą wysyłać sygnał radiowy do siedziby wodociągów. To pozwoli pracownikom zakładu na bieżąco kontrolować przepływ wody.
„Czujniki drogą radiową poinformują kontrolera o każdej awarii rury, wycieku wody jak też próbie jej kradzieży” - powiedział Radiu 5 Witaliasz Rychlik, prezes zakładu.
Suwałki są jednym z pierwszych miast w Polsce, które zainstalują taki nowoczesny system monitoringu przepływu wody.
PJ
Kategoria wiadomości:
Z życia branży
- Źródło:
- Radio 5
Komentarze (0)
Czytaj także
-
Profesjonalna analiza wody - dlaczego jest ważna? Kto powinien zlecić?
www.laboratoria.xtech.plWoda ma nieodpowiedni smak lub zapach? A może pozostawia po sobie osady? Jeśli chcesz wiedzieć, z czego wynikają takie problemy, koniecznie...
-
Zarządzanie Jakością Wody we Wspólnotach Mieszkaniowych
Transformacja Technologiczna z Wykorzystaniem Systemów HydroFLOW Zarządzanie nowoczesną infrastrukturą mieszkaniową stanowi niezwykle złożone...
-
-
-
-
-
