Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2022-04-11  |  Ostatnia aktualizacja: 2023-02-07
Watson-Marlow Fluid Technology Group ogłasza zmianę nazwy

Watson-Marlow Fluid Technology Group – część Spirax-Sarco Engineering PLC, spółki należącej do FTSE 100 – ogłasza dzisiaj zmianę nazwy na Watson-Marlow Fluid Technology Solutions (WMFTS). W miarę jak firma ewoluuje, aby sprostać potrzebom sektorów, w których działa, po udanym okresie globalnego wzrostu, zmiana nazwy jest zgodna ze strategicznym zobowiązaniem do dostarczania klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania płynami.

Andrew Mines, dyrektor zarządzający WMFTS, komentuje: „To bardzo ekscytujący czas dla Watson-Marlow, ponieważ kontynuujemy trwały okres wzrostu. Rośnie popyt na nasze wysokiej jakości produkty, rozwiązania i wiedzę inżynieryjną na rynkach nauk przyrodniczych, spożywczym oraz przemysłowym. Naszym priorytetem zawsze było dostarczanie klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań, a nasza nowa nazwa i strategiczna wizja podkreślają to zobowiązanie. Pozwoli nam to uwolnić pełen potencjał naszych marek, produktów i usług, pozycjonować się na dalszy wzrost, aby wspierać obecnych i przyszłych klientów oraz wprowadzać innowacje w celu osiągnięcia trwałego sukcesu zgodnie z naszymi podstawowymi wartościami".

Strategiczna wizja, która leży u podstaw zmiany nazwy, prowadzi do ściślejszego dopasowania marek i produktów Watson-Marlow w celu ulepszenia rozwiązań dla klientów w coraz większej liczbie zastosowań. Ponadto Watson-Marlow kontynuuje rozwój swojego sektorowego, konsultacyjnego podejścia do sprzedaży i digitalizacji procesów biznesowych, wdrażając pełną restrukturyzację i modernizację strony internetowej.

Zdolności produkcyjne również się zwiększyły, ponieważ firma optymalizuje się, aby wspierać klientów, a ostatnie inwestycje obejmują zbudowany na zamówienie zakład o powierzchni 11 000 m2 w Portsmouth w Zjednoczonym Królestwie dla marki BioPure oraz nowy zakład o powierzchni 14 000 m2 w Devens w stanie Massachusetts w USA, obejmujący osiem nowych pomieszczeń czystych.

Firma koncentruje się na wprowadzaniu innowacji w celu osiągnięcia trwałego sukcesu poprzez połączenie swojego dziedzictwa jako światowego lidera w dziedzinie technologii zarządzania torem przepływu płynu z ciągłymi inwestycjami. Firma Watson-Marlow realizuje strategię zrównoważonego rozwoju One Planet, wprowadzoną przez grupę macierzystą Spirax-Sarco Engineering PLC. Ten plan budowania bardziej zrównoważonej przyszłości kieruje działaniami firmy, która współpracuje z innymi, w tym z dostawcami, klientami i społecznościami lokalnymi, aby pozostawić lepszy świat dla jutra.

(gz)

Kategoria komunikatu:

Z życia branży

Dodał:
Watson - Marlow Sp. z o.o.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także