Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2012-06-08
Wynajem pomp, pomp do igłofiltrów, zestawów igłofiltrowych, pomp do ścieków, pomp zatapialnych

Wypożyczalnia Sprzętu Specjalistycznego Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o., jest liderem na rynku polskim i wyróżnia się nietypową formą prowadzonej działalności w swojej branży.

Wyróżnia ją nie tylko lokalizacja znajdująca się w czterech punktach Polski, tj. Warszawa, Trzebinia, Poznań, Trójmiasto, lecz także sposób postrzegania zagadnień konsumenckich. Firma dba o to, aby potrzeby nabywców oferowanych usług były spełniane.

Przewodnim mottem spółki są słowa: „problemy naszych klientów są naszymi problemami”.

Kontakt z firma najlepiej jest nawiązać telefonicznie pod numerem (22) 676 95 45, lub 605 679 299, bądź drogą elektroniczną. Główny profil naszej działalności polega na wynajmie agregatów pompowych, pomp do igłofiltrów, pomp do wody brudnej, pomp do ścieków, pomp wysokiego podnoszenia, pomp zatapialnych, pomp przeponowych, zestawów igłofiltrowych, generatorów prądotwórczych, nagrzewnic przemysłowych, osuszaczy pomieszczeń oraz agregatów chłodniczych.

Polecamy odwiedzić osobiście laureatkę tak wielu nagród w kategorii firma, gdyż okazuje się, że dobry plan marketingowy, to podstawa sukcesu.

Wypożyczalnia Sprzętu Specjalistycznego Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o. jest liderem na rynku, która stale się umacnia.

 

Firma Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 roku pod nazwą Longville Polska Sp. z o.o. Początkowo celem firmy był wynajem pomp i zestawów igłofiltrowych dla podmiotów z branży budowlanej. Z czasem usługi objęły wynajem generatorów prądotwórczych, nagrzewnic przemysłowych i chłodnictwa.

Obecnie świadczymy usługi na terenie całego kraju z oddziałów w Warszawie, Poznaniu, Trzebinii i Trójmieście. Nasza domena to wynajem wszelkiego rodzaju pomp wraz z osprzętem towarzyszącym, począwszy od małych pomp zatapialnych do agregatów pompowych dużej mocy i wydajności powyżej 1000 m3/h.

Posiadamy szeroką gamę pomp i agregatów pompowych do odwodnień, dysponujemy różnymi typami zestawów igłofiltrowych. Nasze doświadczenie gwarantuje efektywne wykorzystanie sprzętu, a serwis jest dostępny 24 h/dobę. Zajmujemy się również instalacją i pełnym dozorem sprzętu na budowie.

Specjalizujemy się w wynajmie nietypowych pomp, poczynając od pomp wysokiego podnoszenia o dużej wydajności, do specjalistycznych pomp do pompowania cieczy o dużej gęstości. Dostarczamy węże, rurociągi i osprzęt przydatny w branży pompowej. Naszymi głównymi partnerami są firmy Godwin Pumps Limited (USA), Varisco S.p.A. (Włochy), oraz Impulse B.V. Gwarantują oni dostawę różnorodnego sprzętu o najwyższej jakości.

Wśród naszych klientów znajdują się znaczące firmy zajmujące się renowacją kanalizacji, budową infrastruktury, dróg i autostrad. Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o. bierze udział we wszystkich dużych inwestycjach drogowych. Jesteśmy gwarantem szybkiego i efektywnego przeprowadzenia prac z wykorzystaniem pomp odwodnieniowych.

Mamy nadzieję, że następne lata będą dla nas równie udane jak poprzednie, a świadczone na jeszcze wyższym poziomie.

 

 

Autor:
Maciej Ukleja
Dodał:
Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o.

Czytaj także