Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-10-05   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-05

Liderzy branży na Targach 4INSULATION i EFE

Targi 4Insulation EFE
Targi 4Insulation EFE

Branża izolacyjna i energetyczna rozwija się z roku na rok coraz prężniej. Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami bezwzględnie należy odwiedzić 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych, które odbędą się w dniach 11-12 października w Międzynarodowym Centrum Targowo–Kongresowym EXPO Kraków.

To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych oraz dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji i osób kształcących się w zawodzie. Przy tej okazji warto również poznać inne metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając równocześnie odbywające się z wystawą 4INSULATION Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE.

Kompendium wiedzy

Targom towarzyszy III Konferencja Naukowo-Techniczna „Heat not Lost". Stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń związanych z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej oraz kierunków i możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. Intencją organizatorów konferencji jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy.

Istotnym punktem programu są również warsztaty pt. „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie". Uczestniczący w nich Zwiedzający otrzymają dostęp do pełnej wiedzy na temat procedury pozyskiwania białych certyfikatów – od momentu wyboru inwestycji nadającej się pod białe certyfikaty, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.
Program towarzyszący

Doskonałe uzupełnienie Targów 4INSULATION oraz EFE stanowią 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas wystawy IEX 16-17 maja 2018 r. W programie wydarzenia znalazły się również pokazy prac wysokościowych oraz montażu rusztowań i izolacji. Dodatkowo w trakcie targów 4INSULATION i EFE będzie można odwiedzić nietypowy autobus energetyczny – mobilne centrum promocji i edukacji Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Podczas Targów eksperci KAPE zaprezentują w nim szereg możliwości poprawy efektywności energetycznej, stanu środowiska naturalnego oraz nowoczesne systemy oszczędności energii.

Równocześnie z Targami 4Insulation odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Połączenie tych wydarzeń targowych wynika ze ścisłej współpracy branż co da Zwiedzającym olbrzymią dawkę wiedzy, innowacji oraz możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych.

Dla Zwiedzających przygotowano pulę bezpłatnych biletów wstępu. Aby je odebrać należy wejść na stronę www.4insulation.eu i dokonać rejestracji.

3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych i 2. Targi Efektywności Energetycznej,
11-12.10.2017, EXPO Kraków

(gz)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
Grupa PRC Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe