Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-06-18   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-18

SNG otrzymało Orła Tygodnika "Wprost"

Była to druga edycja konkursu tygodnika Wprost
Była to druga edycja konkursu tygodnika "Wprost"

25 maja podczas gali w sopockim hotelu Sheraton wiceprezes Saur Neptun Gdańsk Jacek Kieloch odebrał w imieniu spółki Orła Tygodnika "Wprost". Wyróżnienie to przyznawane jest firmom, samorządom oraz wybitnym osobowościom. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

Była to druga edycja konkursu. Kryteria przyznania nagród były bowiem zarówno bardzo wymierne (m.in. największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat, brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników), jak i te ulotne, trudno mierzalne (m.in. zasługi na rzecz małej ojczyzny, pozycja ambasadora regionu i osiągnięcia wykraczające poza granice regionu).

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost", Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku". Honorowym patronatem „Orłów" jest Ministerstwo Rozwoju.

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
sng.com.pl, orly.wprost.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe