Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2019-04-05
IV edycja Konferencji Technicznej Technology Days

Na Technology Days co roku spotykają się pasjonaci nowoczesnych rozwiązań, aby porozmawiać i wymieni

Na Technology Days co roku spotykają się pasjonaci nowoczesnych rozwiązań, aby porozmawiać i wymienić doświadczenia dziedzinie automatyki przemysłowej.

Każda kolejna edycja cieszyła się coraz większym zainteresowaniem , zatem postanowiliśmy rozszerzyć zasięg naszych spotkań i z okazji 4. edycji Technology Days będziemy w 4. dużych miastach: we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się nam dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców.

Zapisz się! Rejestracja uczestników na www.phoenixcontact.pl/technologydays

Pierwsza konferencja odbędzie się 15-16 maja Wrocławiu

Temat przewodni: cyberbezpieczeństwo w przemyśle
Każdy specjalista od IT, czy też inżynier utrzymania ruchu wie, jak ważne jest bezpieczeństwo cybernetyczne sieci przemysłowych. W dobie Industry 4.0 sieci przemysłowe przesyłają niezliczoną ilość danych, które nie tylko służą kontroli sterowanych procesów, ale też pomagają w serwisowaniu maszyn, monitorują środowisko, w którym pracuje dana aplikacja (np. pogodę), czy też pozwalają na komunikowanie się ze światem zewnętrznym.

Dlatego przygotowaliśmy niespodziankę. Zaprosiliśmy jednego z największych specjalistów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa: Mario Burdenski, który na codzień pracuje w Phoenix Contact Cybersecurity w Berlinie. Przedstawi on rozwiązania pozwalające:

  • chronić sieci przed atakami,
  • zdalnie serwisować maszyny produkcyjne,
  • tworzyć połączenia VPN,
  • bezpiecznie przesyłać i przechowywać dane w chmurze.

Komunikacja przemysłowa
Przedstawimy najważniejsze standardy, w tym Trusted Wireless - system pozwalający na przesyłanie dowolnych sygnałów na odległości nawet 30 km. Uczestnicy poznają zasady prawidłowego doboru technologii, projektowania instalacji radiowych oraz diagnostyki.

Platforma programistyczna PLCnext Technology

 

proficloud_1.png

 Skoro rozwiązania przyszłości i trendy, to nie mogło zabraknąć nowej platformy programistycznej - PLCnext Technology umożliwiającej m.in. jednoczesną pracę wielu programistów, a także programowanie sterowników PLC w językach wysokiego poziomu. Jesteśmy przekonani, że PLCnext Technology pozytywnie zaskoczy niejednego, wytrawnego automatyka, czy programistę.

Uczestników tradycyjnie zapraszamy na cześć warsztatową, gdzie poznane rozwiązania i technologie będą sprawdzać w praktyce.

Do zobaczenia!
Szczegółowe informacje na www.phoenixcontact.pl/technologydays

Autor:
Kamil Wachowicz Szef Produktu - Automatyka
Dodał:
Phoenix Contact

Czytaj także