empty
Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy komunikatów Dodano: 2024-06-17  |  Ostatnia aktualizacja: 2024-07-12
Diament Forbesa 2024 dla Hydro-Vacuum S.A.
Hydro-Vacuum S.A. Diamenty Forbesa
Hydro-Vacuum S.A. Diamenty Forbesa

Diamenty miesięcznika Forbes to coroczne zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm w danym regionie, przygotowywane przez prestiżowy magazyn Forbes przy współpracy z Dun & Bradstreet Poland – globalnym dostawcą danych i analiz. Jednym z tegorocznych laureatów Diamentów Forbesa jest Hydro-Vacuum S.A.


Wyróżnienie z rąk organizatorów odebrali: Dyrektor Zarządzający Jakub Grabowski oraz Dyrektor ds. Ekonomicznych Ewelina Janczak.
W zestawieniu znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Instytucje finansowe, to znaczy banki, ze względu na znaczne różnice dotyczące kategorii bilansowych występujące między nimi a firmami produkcyjnymi i handlowymi również nie są brane pod uwagę.

Hydro-Vacuum S.A. to dynamicznie rozwijający się lider branży produkcji pomp w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej z długoletnim doświadczeniem. Produkty fabryki dostarczane są do odbiorców na całym świecie. Dział Badawczo-Rozwojowy opracowuje własne konstrukcje pomp i systemów pompowych uzyskując patenty i prawa ochronne na wynalazki.

Kategoria komunikatu:

Nagrody i wyróżnienia

Dodał:
Hydro-Vacuum S.A.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także