Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-01-21   |  Ostatnia aktualizacja: 2020-01-21
Magazyny build to suit – nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw!
Magazyny build to suit – nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorstw!

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości magazynowych, zasada jego funkcjonowania jest bardzo podobna do tej obowiązującej na rynku mieszkaniowym – jeżeli nie chcemy mieć lokalu własnościowego, decydujemy się na wynajem. Dlaczego więc nie można by postępować w taki sposób, jeśli chodzi o budownictwo wielkopowierzchniowe? Magazyny build to suit to rozwiązanie na miarę naszych czasów, które nie tylko umożliwia przedsiębiorcom poszukiwanie magazynów we właściwie dowolnej lokalizacji w kraju i poza nim, ale także będzie dużo bardziej ekonomiczne (szczególnie, jeśli mamy na myśli wynajem krótkoterminowy).

 

Magazyny build to suit – co to jest?

Taką usługę najłatwiej określić, jako tworzenie magazynów na zamówienie, które potem są wynajmowane dla konkretnych marek. Takie rozwiązanie najczęściej jest wykorzystywane przez marki z sektora logistyki, e-commerce, retail, czy przedstawicieli tzw. lekkiej produkcji. Oferta firm zapewniających magazyny build to suit (https://www.7rsa.pl/co-robimy/7r-bts) jest bardzo elastyczna, dlatego Ci są w stanie dostarczyć rozwiązania perfekcyjnie dostosowane do potrzeb. Poszukiwanie magazynów (http://www.jaw.pl/2019/11/czym-kierowac-sie-w-poszukiwaniach-magazynow/) jeszcze nigdy nie było tak proste – na dobrą sprawę wystarczy wybrać dogodną lokalizację i zdecydować się na projekt najlepiej dostosowany do potrzeb – reszta dzieje się już praktycznie sama. Jesteśmy przekonani, że na dziś każdy, kto poszukuje magazynu, znajdzie takie rozwiązanie, które spełni jego wymagania!

 

Poszukiwanie magazynów na wynajem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Jeśli chodzi o wynajem powierzchni magazynowych, to wyróżniamy tutaj zarówno magazyny build to suit (tworzone specjalne na zlecenie klienta), jak i wynajem wtórny, czyli korzystanie z nieruchomości, które powstały już wcześniej. Podobnie w pierwszym, jak i drugim przypadku jest to dużo tańsze rozwiązanie niż budowa magazynu od zera. To właśnie dlatego poszukiwanie magazynów na wynajem stało się w ostatnim czasie tak powszechną praktyką. Przedsiębiorcy doceniają nie tylko niską cenę, ale także szybki czas realizacji usługi.

 

Magazyny build to suit – zalety

Podsumowując, doszliśmy już do tego, że wynajem magazynów build to suit to rozwiązanie godne polecenia. Docenią je szczególnie osoby, które poszukują magazynów wielkopowierzchniowych na wynajem krótkoterminowy. To świetny wybór dla firm z branży logistycznej, czy sklepów zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z magazynów build to suit korzystały również inne przedsiębiorstwa. Wśród zalet takiego wynajmu, obok niższej ceny, warto wymienić jeszcze szybki czas realizacji inwestycji. Magazyn może być oddany do użytku nawet w kilka do kilkunastu miesięcy. Ci, którzy potrzebują budynku na już, mogą skorzystać z oferty magazynów już stworzonych, które również bardzo często wracają do obiegu.

 

 

Kategoria komunikatu:

Inne

Źródło:
7rsa.pl
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.