Witaj Rejestracja

Nie jesteś zalogowany

Zaloguj się
  • Wiadomość
Powrót do listy wiadomości Dodano: 2017-07-25   |  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-25

MPWiK z Jaworzna nakręciło spot promujący przyłączanie się do kanalizacji [wideo]

W filmie wypowiadają się mieszkańcy dzielnicy Jeleń-Łęg
W filmie wypowiadają się mieszkańcy dzielnicy Jeleń-Łęg

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie stara się aktywnie zachęcać mieszkańców miasta do przyłączenia się do miejskiej sieci kanalizacyjnej. W ramach kampanii promocyjnej spółki powstał spot informacyjny, który przybliża korzyści płynące z przyłączenia się.

W prezentowanym filmie mieszkańcy Jaworzna mówią o swoich spostrzeżeniach związanych z budową i remontem kanalizacji w ich dzielnicy. Na pytania związane z kosztami i rozwojem inwestycji odpowiadają: prezydent miasta - Paweł Silbert, prezes MPWiK Jaworzno - Józef Natonek oraz Małgorzata Wojas – kierownik Jednostki Realizującej Projekt budowy sieci wod-kan w Jaworznie.

"W trakcie realizacji materiału filmowego - mówi Sławomir Grucel, rzecznik MPWiK - krążyliśmy z kamerą wśród mieszkańców dzielnicy. Okazało się, że nikogo nie trzeba przekonywać do podłączenia do kanalizacji. Mieszkańcy chcieli raczej wiedzieć, kiedy będzie to możliwe, a niektórzy narzekali nawet, że... tak późno przyszła kolej na ich dzielnicę."

W spocie znajdują się najważniejsze informacje związane z budową prywatnego przyłącza, w tym zasady przyznawania dofinansowań na nie: "Staramy się na bieżąco informować o postępie robót – dodaje Grucel. Film to sposób, by w pigułce podać najważniejsze dane i mamy nadzieję, że spodoba się mieszkańcom."

(mk)

Kategoria wiadomości:
Z życia branży
Źródło:
mpwik.jaworzno.pl

Komentarze (0)

Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość. Wystarczy, że skorzystasz z formularza poniżej.

Wystąpiły błędy. Prosimy poprawić formularz i spróbować ponownie.

Twój komentarz :

Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego zapytania ofertowego. Ty tylko wypełniasz formularz - my zajmujemy się resztą. Im więcej podasz szczegółów, tym bardziej precyzyjne odpowiedzi otrzymasz od dostawców.

Zamów bezpłatny e-Biuletyn i powiadomienia mailowe