Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-08-20  |  Ostatnia aktualizacja: 2022-11-02
Nowe pompy głębinowe GTB (3") i GTC (3,5")

GTB, GTC

Pompy głębinowe GT Nowość Hydro-Vacuum S.A.
Pompy głębinowe GT Nowość Hydro-Vacuum S.A.

Oferta fabryki pomp i systemów pompowych Hydro-Vacuum S.A. Grudziądz została poszerzona o pompy głębinowe 3 calowe typu GTB oraz 3,5 calowe typu GTC. Nowe pompy uzupełniają typoszereg pomp głębinowych dostępnych dotychczas w średnicach od 4 cali w górę.
Pompy głębinowe produkowane przez Hydro-Vacuum S.A. wybierane są przez większość zakładów wodociągowych w Polsce dostarczających wodę z ujęć głębinowych do naszych kranów. Kopalnie węgla brunatnego w Polsce używają pomp głębinowych typu GB, GC, GD do odwadniania odkrywek gdzie warunki pracy pomp są bardzo ciężkie. Duża część produkowanych pomp głębinowych trafia na rynki zagraniczne.

Nowe pompy GTB i GTC przeznaczone są głównie do zastosowań w gospodarstwach indywidualnych, rolnictwie i małych zakładach przemysłowych posiadających własne ujęcia głębinowe.
W pompach głębinowych GTB, GTC zastosowano tzw. „pływające wirniki" co zwiększa odporność konstrukcji pompy na zapiaszczenie wody oraz zapewnia wysoką sprawność hydrauliczną przy niskim poborze prądu. Małe średnice zewnętrzne zaledwie 75mm (GTB) i 88mm (GTC) pozwalają na montaż w odwiertach o małych średnicach. Pompy fabrycznie wyposażone są w kabel o długości 15m co pozwala w większości wypadków uniknąć mufowania dodatkowego kabla. Pompy GTB, GTC objęte są 24 m-czną gwarancją producenta.

Pompy dostępne są w sieci dystrybucyjnej Hydro-Vacuum S.A. na terenie całego kraju oraz w naszym sklepie internetowym.

Kategoria komunikatu:

Nowinki techniczne

Dodał:
Hydro-Vacuum S.A.
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.