Powrót do listy komunikatów Dodano: 2020-02-10  |  Ostatnia aktualizacja: 2020-02-10
Stairs HM - małe pompy do wody brudnej

Kompaktowe, o wygodnej obsłudze i dobrej wydajności - pompy HM do wody brudnej w ofercie Ekopomp.

Stairs HM - małe pompy do wody brudnej

Pompy zatapialne HM Stairs, są obecne na naszym rynku od kilku lat, jednak dopiero w ostatnim czasie zyskują większą popularność. Wzrost zapotrzebowania na małe pompy odwadniające do brudnej wody to skutek coraz częściej występujących problemów z podtopieniami.

Stairs HM mimo swych niewielkich wymiarów cechuje dobra wydajność w zakresie 120 – 350 l/min, oraz odporna i trwała obudowa wykonana z wysokiej jakości żeliwa. To pompa zaprojektowana z myślą o pracach odwadniających, odwadnianiu zbiorników, rowów, studzienek czy drenażu. Świetnie sprawdza się też w pracach w warunkach gospodarstw domowych, gdzie wykorzystywana jest w pompowaniu wody brudnej i wody ściekowej. Zastosowanie wirnika typu Vortex, który wykonano z termoplastycznego poliuretanu (TPU) pozwala na tłoczenie wody z zanieczyszczeniami stałymi z mniejszą obawą o jego uszkodzenie. TPU charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia, pęknięcia. Hermetyczna obudowa umożliwia na stosowanie jej bez obaw do pracy w pełnym zanurzeniu.

Pompy do wody brudnej Stairs HM to ciekawa alternatywa do plastikowych budżetowych pomp do wody brudnej. Pompy dostępne w dwóch wersjach zasilania: z silnikiem jednofazowym oraz silnikiem trófazowym. W wersji jednofazowej pompa posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne, a w wersji trójfazowej zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Pompy dostępne w stałej ofercie EKOPOMP - Pompy Stairs HM

Kategoria komunikatu:

Z życia firmy

Dodał:
EKOPOMP
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.

Czytaj także