Reklama: Chcesz umieścić tutaj reklamę? Zapraszamy do kontaktu »
Powrót do listy artykułów Aktualizowany: 2021-04-13
Oczyszczalnia biologiczna BIO EASY FLOW - komfort i wygoda

Przydomowa oczyszczalnia
Komfort i wygoda

 

Firma HABA jest rodzinną firmą, powstałą w 1993 r. Naszą misją jest efektywna ochrona naturalnych zasobów wodnych i promowanie rozsądnej gospodarki wodno-ściekowej. Zajmujemy się produkcją przydomowych i osiedlowych oczyszczalni ścieków. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty.

Komfort
Od samego początku przyświecała nam idea wsłuchiwania się w to, co mówią nasi klienci, co jest dla nich ważne. Usłyszeliśmy o poczuciu bezpieczeństwa, wygodzie zakupu, komforcie użytkowania i niskich kosztach eksploatacji. Usłyszeliśmy także wielokrotnie pytanie o trwałość oczyszczalni ścieków. Produkowane przez nas oczyszczalnie nie tylko szybko się amortyzują, ale przede wszystkim dają użytkownikowi najwyższy komfort. Posiadając oczyszczalnię HABA, korzystasz z najlepszych patentów, przemyślanych rozwiązań technicznych, zaangażowania i wsparcia partnerów. Dla Twojej wygody edukujemy i szkolimy naszych dystrybutorów na terenie całej Polski.

Minimalizacja kosztów
Jako pionierzy w dziedzinie oczyszczania ścieków bytowych, dążymy do tego, aby oczyszczalnia była unikatowym produktem, nie tylko jako wyrób, ale także jako kompleksowa obsługa. Komfort i wygoda w użytkowaniu jest naszym priorytetem.
Z myślą o zminimalizowaniu kosztów eksploatacyjnych nasze oczyszczalnie biologiczne wyposażone są w energooszczędne urządzenia elektryczne. Koszty zużycia energii zależą od wielkości i typu urządzenia, jednak dla standardowej oczyszczalni dla 4-5 osobowej rodziny nie przekraczają one 15 zł za miesiąc.

Kilka zalet
Będąc inżynierami z krwi i kości, nie zadowalamy się jedynie tym, że projektowane przez nas urządzenia działają. Prawdziwie inżynierskie podejście wymaga od nas tego, by nasze produkty spełniały swoje funkcje w maksymalnie efektywny i ekonomiczny sposób. To jedna z zasad, która przyświeca naszej pracy. Wychodzimy też naprzeciw potrzebom użytkowników oczyszczalni drenażowych, które przestają działać (np. przez zapchanie się układu rozsączającego ułożonego w gruncie). W takiej sytuacji umożliwiamy wykorzystanie nowoczesnej technologii BIO EASY FLOW. Dzięki jej zastosowaniu można zmodernizować istniejący zbiornik oczyszczalni do biologicznej, bezzapachowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczone ścieki cechuje bardzo wysoka klarowność oraz całkowity brak zapachów, a substancje odżywcze w nich zawarte sprzyjają rozwojowi roślin.

Gotowe propozycje
Osobom posiadającym szambo proponujemy gotowe zestawy RETROFIT do modernizacji na bezzapachową oczyszczalnię BIO EASY FLOW. W sytuacji podłączenia budynku do szamba użytkownik narażony jest zarówno na częste wywozy ścieków, jak i na dyskomfort związany z przepełnieniem zbiornika w najmniej oczekiwanych momentach, np. tuż przed weekendem, w trakcie imprezy rodzinnej czy podczas świąt. Nie wspominając o galopujących podwyżkach cen wywozu. W takiej sytuacji jednym z rozwiązań jest modernizacja istniejącego zbiornika na ścieki bytowe do biologicznej, bezzapachowej oczyszczalni ścieków BIO EASY FLOW. Odprowadzenie oczyszczonych ścieków odbywać się może zarówno do gruntu, jak i na poletko rozsączające lub na rabaty z zielenią.
Dzięki temu rozwiązaniu znikają nie tylko uciążliwości i nieprzyjemne zapachy towarzyszące wywożeniu szamba, ale też wysokie koszty z tym związane.
Zwrot inwestycji z modernizacji zbiornika na bezzapachową oczyszczalnię ścieków BIO EASY FLOW następuje już po 2-3 latach eksploatacji, a każdego następnego roku zyskujesz około 3 000 zł (w przypadku rosnącej inflacji zaoszczędzone kwoty będą jeszcze większe).
Niezwykle ważne jest też to, że montaż zestawu RETROFIT nie pociąga za sobą konieczności wykonywania wykopów w zagospodarowanym ogrodzie, ponieważ urządzenia montowane są wewnątrz istniejącego zbiornika.

Nadchodząca susza hydrologiczna uświadomiła wielu osobom, że woda tak naprawdę jest cennym skarbem, którego wartość doceniamy szczególnie wtedy, gdy zaczyna go brakować. Podobnie jest ze zdrowiem. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się bezzapachowe oczyszczalnie BIO EASY FLOW z systemem nawadniania GREEN SHOWER. Ten system daje Ci możliwość odzyskiwania wody i nawadniania nią określonych grup roślin w ogrodzie, zwanych popularnie POLETKAMI ROŚLINNYMI. Bujne, zdrowe rośliny, aby pięknie wyglądały, potrzebują sporej ilości wody oraz azotu i fosforu.
Oczyszczone ścieki, bogate w wyżej wymienione pierwiastki, są idealnym pokarmem dla roślin. W ten sposób naturalny cykl pięknie się zamyka. Troszczymy się o ekologię. Chronimy zasoby wodne planety. Uczymy, jak zamienić ścieki na wartość dla otoczenia, w którym powstają, oddając je naturze w postaci wody i pożywienia dla roślin, by móc cieszyć się pięknem, ciszą, zapachem i spokojem.
Głęboko wierzymy, że działając w ten sposób, zostawimy przyszłym pokoleniom wartościową ziemię i wodę. Właśnie ta świadomość nadaje wyjątkowy sens naszej pracy.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania - zadzwoń lub napisz do nas, a dowiesz się więcej:
e-mail: poczta@haba.pl
tel. (+48) 508 162 423
www.haba.pl

 

Autor:
Zespół HABA RL
Dodał:
HABA SP. Z O.O.

Czytaj także