Powrót do listy komunikatów Dodano: 2018-09-03   |  Ostatnia aktualizacja: 2019-02-06
Dowiedz się jak zmniejszyć koszty inwestycyjne
Dowiedz się jak zmniejszyć koszty inwestycyjne

Czeka Ciebie lub Twoje przedsiębiorstwo nowa inwestycja? Budowa infrastruktury mieszkalnej lub transportowej? A może renowacja kanalizacji czy instalacji elektrycznej? Koszty związane z wielkimi inwestycjami w najróżniejszych dziedzinach gospodarki wiążą się z bardzo dużymi kosztami inwestycyjnymi. Jak je zmniejszyć? Postaw na wynajem specjalistycznego sprzętu!

Cena profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych podczas budowy często przekracza kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jest to kolosalny koszt, który trzeba ponieść już na samym początku inwestycji. Bardzo skutecznym sposobem na zminimalizowanie go jest skorzystanie z usługi wynajmu najwyższej klasy sprzętu. Jedną z najlepszych firm w Polsce, która ma ogromny wybór innowacyjnych urządzeń, potrzebnych na różnego rodzaju budowach, jest Carrier Rental System. Dodatkowym atutem tego przedsiębiorstwa jest fakt, że swoją usługę oferuje na terenie całego kraju, gdyż posiada kilka oddziałów. Dlaczego wynajem jest taki korzystny?

Przede wszystkim już na samym początku odpadają koszty związane z zakupem drogiego sprzętu i jego eksploatacją. Dzięki wynajmowi możesz korzystać z urządzeń o najwyższych standardach jakościowych, które wykorzystują najnowsze technologie. Dobry i innowacyjny sprzęt to również gwarancja większej wydajności pracy oraz mniejszych kosztów energetycznych.

Najlepiej zobrazuje to przykład. Jeśli podczas swojej inwestycji potrzebujesz, dajmy na to, pompy do ścieków, to doskonale wiesz jak wielki to koszt. Dodatkowo dochodzi problem z jej przewozem, gdyż te największe ważą nawet 2,5 tony! I właśnie tutaj z pomocą przychodzi Carrier Rental System, firma któraoferuje różnego rodzaju pompy do ścieków wraz z ich dostarczeniem do Klienta i instalacją. Szeroki wybór pozwala na znalezienie najbardziej optymalnego sprzętu do Twoich potrzeb oraz możliwości. Wykwalifikowani specjaliści udzielają pomocy w wyborze najskuteczniejszego urządzenia. Przedsiębiorstwo oferuje modele o mocy od 4 kW do 129 kW. Największe pompy do ścieków potrafią przepompować nawet 1200 m3 w godzinę! Bardziej kompaktowe modele przepompowują od 25 do 50 m3 ścieków. O nic nie musisz się martwić. Zamawiasz pompę, czekasz na przywóz i instalację, a po zakończeniu inwestycji oddajesz.

Ponadto wynajmowanie sprzętu może efektywnie obniżyć koszty związane z przestojami, modernizacją lub w czasie awarii. Wynajem umożliwia również dobór urządzenia do rzeczywistych warunków pracy, a także optymalizację procesu chłodniczego w kontekście zmian zapotrzebowania.

Decydując się na współpracę z Carrier Rental System otrzymujesz profesjonalną usługę, na którą składa się szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie pracowników, kompleksowe wyposażenie i sprzęt najwyższej jakości, a także instalacja i transport urządzenia na terenie całego kraju.

Dodatkowo przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą urządzeń dla firm, które wiedzą, że będą z nich korzystać na stałe oraz specjalistyczny serwis, konserwację i naprawę zużytego sprzętu.

Kategoria komunikatu:

Porady i ciekawostki branżowe

Źródło:
carrierrentalsystems.pl

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.