Powrót do listy komunikatów Dodano: 2015-05-14   |  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-18
Szkolenia Phoenix Contact - wiedza, która procentuje

Phoenix Contact oferuje nie tylko produkty i rozwiązania dopasowane do potrzeb wielu branż. Naszym klientom proponujemy także uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i seminariach organizowanych przez Phoenix Contact.

Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy harmonogram szkoleń z systemów komunikacji bezprzewodowej oraz systemów kontroli i sterowania z wykorzystaniem sterowników PLC. Niebawem pojawią się kolejne propozycje tematyki i terminów.

Poza standardowymi szkoleniami ujętymi w harmonogramie, w ramach kompleksowej oferty prowadzone są również kursy o indywidualnym zakresie tematycznym, gdzie możliwe jest rozwiązanie problemu z jakim spotkał się klient.
Ponadto publikujemy szereg samouczków:
www.phoenixcontact.pl/elearning

Sprawdzony zespół trenerów
Wszystkie szkolenia prowadzone są przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zarówno teoretycznym jak i praktycznym co stanowi gwarancję rzetelniej wiedzy.
Trenerzy posiadają również niezbędne umiejętności dydaktyczne, dzięki czemu przekazują uczestnikom wiedzę w przystępny i ciekawy sposób.

Dbamy o komfort
Szkolenia odbywają się w siedzibie Phoenix Contact (Wrocław), gdzie przygotowaliśmy nowoczesne multimedialne sale szkoleniowe wyposażone w profesjonalny sprzęt oraz wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne. W przypadku większości prowadzonych przez nas szkoleń zapewniamy indywidualne stanowiska dydaktyczne. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje posiłek, oraz dostęp do bufetu kawowego.

www.phoenixcontact.pl/szkolenia

Zapraszamy serdecznie!

Kategoria komunikatu:

Zaproszenia

Dodał:
Phoenix Contact
urządzenia z xtech

Interesują Cię ciekawostki i informacje o wydarzeniach w branży?
Podaj swój adres e-mail a wyślemy Ci bezpłatny biuletyn.